سئو بوی: شاتل موبایل از عرضه رنج جدید شماره سیمکارت های خود با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد ۱۸ به بازار ارتباطات کشور آگاهی داد.

به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور تلفن همراه با پوشش سراسری ۴G/LTE که قبل از این سیمکارت های هوشمند خودرا با رنج های ۰۹۹۸۱۰، ۰۹۹۸۱۱، ۰۹۹۸۱۲، ۰۹۹۸۱۳، ۰۹۹۸۱۴، ۰۹۹۸۱۵، ۰۹۹۸۱۶ و ۰۹۹۸۱۷ به بازار عرضه نموده بود، اکنون رنج جدید ۰۹۹۸۱۸ را در دسترس متقاضیان قرار داده است.
شاتل موبایل تنها اپراتور تلفن همراه کشور است که با عرضه سیمکارت هوشمند علاوه بر ارائه خدمات اولیه ارتباطی شامل اینترنت همراه، مکالمه و پیامک، امکان اتصال خودکار به شبکه رادیویی هر سه اپراتور کشور را نیز برای مشترکین خود فراهم نموده است. سیمکارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل مداوم شبکه و آنتن های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین، با کیفیت ترین شبکه در هر منطقه را بصورت کاملاً خودکار و بدون نیاز به تنظیمات یا نصب اپلیکیشن اضافه، انتخاب می کند.
گفتنی است سال قبل این اپراتور با هدف توسعه قابلیت های سیمکارت هوشمند شاتل موبایل، راه حل «انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان» را در سراسر کشور پیاده سازی کرد تا مشترکین شاتل موبایل علاوه بر بهره مندی از انتخاب هوشمند شبکه بتوانند با شماره گیری کددستوری #۸*۱* یا با مراجعه به مدیریت اینترنتی حساب شاتل موبایل از وضعیت اتصال شبکه رادیویی میزبان سیمکارت خود باخبر شوند و یا با تغییر شبکه رادیویی میزبان، از میان هر سه اپراتور دارای شبکه رادیویی کشور، شبکه مطلوب خودرا انتخاب کنند. از سایر خدمات متمایزی که اپراتور شاتل موبایل برای مشترکین خود فراهم نموده می توان به قابلیت انتقال مانده بسته اینترنت به دوره بعد، اشتراک سرویس فیلم و سریال نماوا، تعرفه ویژه مصرف آزاد و ارائه متنوع ترین و مقرون به صرفه ترین بسته های اینترنت همراه و ترکیبی اشاره نمود.
علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی این اپراتور، انتخاب و خرید شماره های رند و عادی رنج جدید می توانند علاوه بر امکان مراجعه حضوری به بالای ۴۰۰۰ مرکز فروش و خدمات بعد از فروش شاتل موبایل در سراسر کشور، از طریق فروشگاه اینترنتی شاتل موبای ل و یا تماس با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ اقدام نمایند.


منبع:

You may also like