محصولات پوستی لاکچری کوین، انواع مختلفی را در بر می گیرد؛ که همه آنها به سلامت و زیبایی پوست کمک می کنند.

محصولات پوستی لاکچری کوین، انواع مختلفی را در بر می گیرد؛ که همه آنها به سلامت و زیبایی پوست کمک می کنند. در حال حاضر برند لاکچری کوین، به عنوان بهترین برند محصولات پوستی شناخته شده است.

 

محصولات برتر برند لاکچری کوین

به طور طبیعی داشتن پوستی صاف و جوان، آرزوی هر فردی است؛ و قطعا برای داشتن چنین پوستی، باید به نحو احسن از آن مراقبت کنیم. امروزه برندهای متنوعی از محصولات پوستی در بازار موجود است؛ ولی از بین آنها برند لاکچری کوین، انتخابی برتر است. شرکت دکتر بیز با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه، تولید محصولات پوستی را انجام می دهد. در ادامه برخی از مهمترین محصولات مراقبتی برای پوست را به شما معرفی خواهیم کرد. 

سرم هیالورونیک اسید لاکچری کوین

سرم هیالورونیک اسید ، به بهبودی وضعیت پوست کمک فراوانی می کند. سرم فوق به خاطر داشتن هیالورونیک اسید، خواص بی شماری برای سلامت پوست دارد. مهمترین خاصیت این سرم، حفظ رطوبت پوست است. آبرسانی به بافت پوست باعث می شود پوست همواره شاداب و جوان باقی بماند. از طرفی هم باید دانست که این محصول، به کاهش چین و چروک سطح پوست نیز کمک می کند؛ و از این طریق نیز باعث حفظ جوانی پوست می شود. همچنین با کلاژن سازی فراوان در پوست، به بهبود بافت آن نیز کمک می کند. از دیگر مزایای استفاده از سرم هیالورونیک اسید، باید به تاثیر فوق العاده آن برای شفافیت رنگ پوست اشاره کرد. مصرف منظم و مداوم آن می تواند به رفع تیرگی پوست کمک کند. سرم هیالورونیک اسید چندین برابر محصولات مراقبتی دیگر دارای تاثیر مثبت است. استفاده از آن هم با محدودیت سنی همراه نیست و همه آقایان و خانم ها مجاز به استفاده از آن هستند.

سرم سیر سیاه لاکچری کوین

سرم سیر سیاه، به تقویت فولیکول های مو کمک کرده و از این طریق مانع از ریزش تارهای مو می شود. این سرم مختص افرادی است که به طور دائم با مشکلات مو مواجه هستند. در واقع مواد مغذی که در ترکیب این سرم وجود دارد باعث شده استفاده از آن خواص زیادی داشته باشد. سرم سیر سیاه، می تواند علاوه بر ریزش مو، از شوره سر و موخوره نیز جلوگیری کند. با مصرف این سرم به مرور بر ضخامت تارهای مو افزوده می گردد و در نهایت موهایی پرپشت و ضخیم خواهید داشت. امروزه وجود علل مختلف از جمله مواد شیمیایی باعث شده که مشکلات مربوط به موی سر بسیار زیاد باشد؛ لذا باید به گونه ای از موهای خود مراقبت کنیم که تاثیرات منفی این عوامل خنثی شود. 

کرم دور چشم لاکچری کوین بیز

محصول فوق از مزایای زیادی برخوردار است. این کرم می تواند چین و چروک های اطراف چشم را درمان کند؛ از طرفی هم پف و سیاهی دور چشم ها را از بین می برند. کرم دور چشم، خونرسانی زیر پوست را افزایش می دهد. این محصول با سرعت زیادی جذب پوست می شود؛ و هیچ گونه عوارضی هم برای پوست ندارد. لازم است بدانید که امکان آرایش چشم و صورت بعد از استفاده کرم دور چشم وجود دارد. اگر استفاده از کرم دور چشم لاکچری کوین اصل، به طور مستمر باشد؛ به طور قطعی خیلی فوری فواید و تاثیرات مثبت آن را مشاهده خواهید کرد.

You may also like