سئو بوی: رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ارتباطات درباره ی نامه منتسب به وزیرارتباطات در حوزه اعمال محدودیتهای شدید در اینترنت توضیحاتی ارائه نمود.

به گزارش سئو بوی به نقل از مهر، محمد احسان خرامید رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ارتباطات در صفحه شخصی خود در فضای مجازی درباره ی نامه منتسب به وزیر ارتباطات که در فضای مجازی انتشار یافته است نوشت:
«از روز گذشته در فضای مجازی تصویر نامه ای بدون سربرگ، شماره و امضا با عنوان «سرّی» و با موضوع اعمال محدودیتهای شدید در اینترنت انتشار یافته که آنرا به دکتر زارع پور منتسب کرده اند.
اول: از وزیر سوال کردم و در پاسخ گفتند: در طول عمرم نه چنین نامه ای را دیده ام و نه امضا کرده ام.
دوم: ماموریت مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه که در آن زمان دکتر زارع پور مسئولیت آنرا برعهده داشتند گسترش زیرساخت های فناوری اطلاعات قوه قضاییه و توسعه خدمات الکترونیکی این قوه است که نتایج آن راه اندازی ده ها خدمت برخط در قوه قضاییه… مانند احراز هویت برخط، دریافت سوء و عدم سوء پیشپینه برخط، ارسال لوایح به طور الکترونیک، نوبت دهی برخط و… بوده که در نوع خود قابل توجه است.
سوم: اصولا مرکز مذکور هیچ مسئولیتی در زمینه مدیریت فضای مجازی ندارد که بخواهد در جلساتی با این مساله شرکت نماید و یا صورتجلسه ای امضا کند.
چهارم: با توجه به این که نامه مذکور فاقد حداقل موارد معمول مکاتبات اداری است و نه سربرگ دارد، نه تاریخ و نه حتی امضاء. منتشر کنندگان خارجی و تایید کنندگان داخلی آن اعتباری برای ایجاد حواشی بعدی را نیز ندارند.
پنجم: دفعات بعدی حواستان باشد که طبقه بندی سری را ایمیل نمی کنند.»


منبع:

You may also like