سئو بوی: ایلان ماسک هفته جاری برای اولین بار از زمان ارائه پیشنهاد خرید ۴۴ میلیارد دلاری خود در آوریل، برای کارمندان توییتر صحبت خواهدنمود.

به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، یک منبع مطلع با اشاره به ایمیلی که پاراگ آگراوال، مدیرعامل توییتر، به کارمندان این شرکت ارسال کرده است، به رویترز اظهار داشت: این دیدار مقرر است روز پنجشنبه اجرا شود و ماسک به سوالات کارمندان توییتر مستقیما پاسخ خواهد داد.

این خبر اولین بار توسط بیزنس اینسایدر منتشر گردید و در حالی انتشار یافته است که توییتر اعلام نموده است مقرر است سهامداران درباره فروش این شرکت، تا اوایل اوت رای دهند.

سخنگوی توییتر دیدار هفته جاری ایلان ماسک با کارمندان این شرکت را تایید نمود.

از زمان اعلام پیشنهاد خرید ایلان ماسک، خیلی از کارمندان توییتر ابراز نگرانی کرده اند که رفتار متغیر این میلیاردر ممکنست موجب بی ثبات شدن کسب وکار این شرکت شبکه اجتماعی شده و از نظر مالی به آن لطمه وارد کند.

آگراوال در آوریل با کارمندان توییتر دیدار و تلاش نموده بود عصبانیت آنها را که خواهان پاسخگویی درباره برنامه این شرکت برای نحوه مدیریت خروج گسترده کارکنان بعد از افتادن کنترل توییتر به دست ماسک بودند، آرام کند.

توییتر از زمان اعلام توافق خرید در آوریل، در وضعیت آشفته ای سر می کند. خیلی از کارمندان توییتر از ماسک که علنا از این شرکت، محصولات و سیاست هایش انتقاد کرده است، ناراضی هستند. پاراگ آگراوال هم تغییراتی در تشکیلات محصولات توییتر صورت داده و سلسله تدابیر کاهش هزینه را اعلام نموده است.

بر اساس گزارش رویترز، ماسک هفته گذشته هشدار داده بود اگر توییتر اطلاعات مربوط به حساب های ربات و جعلی که وی خواهان آنهاست را ارائه نکند، ممکنست توافق خرید را برهم بزند.

منبع:

You may also like