سئو بوی: آیفون و محصولات دیگر اپل فوق العاده گران شده اند بطوریکه این شرکت آمریکایی به فکر استفاده از مدل های فروش دیگری افتاده است تا درآمدش لطمه نبیند.

به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، منابع آگاه در گفت و گو با بلومبرگ مدعی شده اند اپل درحال طراحی یک سرویس اشتراک برای آیفون و محصولات سخت افزاری دیگر است. در این مدل، کاربران بجای هزینه یکجا یا اقساط مالی، مانند برنامه ارتقای آیفون، ماهانه هزینه ای را پرداخت خواهند کرد و بوسیله حساب اپل خود، اشتراکشان را مدیریت می کنند.

بر اساس گزارش وب سایت انگجت، جزئیات بیشتر هنوز موجود نیست اما این سرویس شامل ارتقاهای مرتب بوده و اواخر سال ۲۰۲۲ یا اوایل سال ۲۰۲۳ راه اندازی می شود. قیمت این سرویس هنوز مشخص نیست. برنامه ارتقای فعلی اپل مستلزم پرداخت ماهانه ۳۵ دلار یا بیشتر برای برخورداری از ارتقای سالانه آیفون و پوشش AppleCare+ است.

نسل جدید آیفون با قیمتهایی که از ۶۹۹ دلار برای آیفون مینی ۱۳ تا ۱۰۹۹ دلار برای آیفون ۱۳ پرو مکس آغاز می شود، از ۲۴ سپتامبر سال ۲۰۲۱ روانه فروش شدند. بااینکه اپل در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ در صدر فروشندگان تلفن هوشمند بود اما سهمش در مقایسه با زمان مشابه سال قبل از آن کاهش داشت. سهم اپل در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ حدود ۲۳ درصد و سامسونگ ۱۷ درصد بود.


منبع:

You may also like