سئو بوی: اینستاگرام قابلیت جدیدی به نام پسندهای خصوصی استوری (Private Story Likes) را معرفی نمود که به شما امکان می دهد استوری کاربران دیگر را لایک کنید.

به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، کاربرانی که بروزرسانی اینستاگرام را دریافت نمایند، قادر خواهند بود استوریهای دیگران را بدون ارسال پیام مستقیم، لایک کنند.

این خبر از جانب آدام موسری، مدیر اینستاگرام در توییتر اعلام گردید. هم اکنون تعامل از راه “استوریهای اینستاگرام” به صورت پیام مستقیم به بخش “اینباکس” حساب کاربر ارسال می شوند اما سیستم جدید پسندها (لایکها)، به صورت مستقل عمل خواهد نمود.

آن طور که در ویدیوی به اشتراک گذاشته شده از جانب موسری نمایش داده شده است، رابط کاربری جدید یک آیکن قلب را در زمان مشاهده استوریها در اپلیکیشن اینستاگرام نشان خواهد داد. هنگامی که روی این آیکن بزنید، فرد به جای پیام خصوصی، اعلانی (نوتیفیکیشن) دریافت خواهد نمود. به قول مدیر اینستاگرام، این سیستم کاملا خصوصی ساخته شده و شمارشگر لایک نخواهد داشت.

این وضعیت استوریها را از پستهای اینستاگرام که شمارشگر عمومی برای پسندها دارند، متمایز می کند. این توانایی، نشان دادن حمایت و تحسین کاربران برای محتوای به اشتراک گذاشته شده در استوریهای اینستاگرام را راحتتر می کند. هدف از این توانایی فراهم کردن امکان ابراز حمایت کاربران از همدیگر و خلوت نگه داشتن بخش پیامهای خصوصی عنوان شده است.

بر اساس گزارش وبسایت ۹to5mac، اینستاگرام به تازگی قابلیتهای جدیدی شامل آواتارهای سه بعدی و منوی چکاپ سکیوریتی و همینطور گزینه مرتب کردن فیدها را معرفی کرده است.

منبع:

You may also like