نماینده پاکدشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که توجه به نیروها و سرمایه های انسانی در وزارت ارتباطات موضوعات مهم این وزارتخانه است. افرادی در این وزارتخانه کار می کنند که در طول سالهای قبل وضعیت قرارداد آنها مشخص نشده و بلاتکلیف هستند.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، فرهاد بشیری در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس با اشاره به گزارش کمیسیون صنایع و معادن درباره عملکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: وزیر ارتباطات مرد تحول است و می تواند در این وزارتخانه تحول بوجود آورد. وزارتخانه ارتباطات جایگاه بسیار ممتازی دارد.
نماینده مردم پاکدشت افزود: امروز تمامی افراد جامعه از خدمات فضای مجازی بهره می برند بطوریکه امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مورد استفاده همه مردم قرار می گیرد. وزیر ارتباطات باتوجه به برنامه و کارنامه اش باید فعال تر و جدی تر در این عرصه باشد.
بشیری اضافه کرد: توجه به نیروها و سرمایه های انسانی در وزارت ارتباطات موضوعات مهم این وزارتخانه است. افرادی در این وزارتخانه وجود دارند که سالیان سال بلاتکلیف بوده برای مثال ۱۵ هزار نیرو در پاکدشت چنین وضعیتی دارند و خیلی از خدمات و مزایا را دریافت نمی کنند. باید با توازن، توسعه و پیشرفت از ظرفیت همه شهرها استفاده گردد.You may also like