سئو بوی: نتایج یک بررسی جدید بر روی ۴۵۱ سازمان و مؤسسه بزرگ در سراسر جهان نشان میدهد که ۴۰ درصد از آنها فاقد مسئولی برای مدیریت داده های خود هستند.

به گزارش سئو بوی به نقل از زد دی نت، تحقیقات مشترک ایمیوتا و اس اند پی گلوبال مارکت حاکیست سازمان های بزرگ در جهان در حوزه مدیریت داده های حرفه ای خود و مشتریانشان با چالش های جدی مواجهند. این تحقیق با همکاری ۵۲۵ متخصص امور داده در این سازمان ها و در کشورهای آمریکا، کانادا، انگلیس، آلمان و فرانسه انجام شده است. تمامی این متخصصان در سازمان هایی با بیش از هزار کارمند فعالیت می نمایند.
۵۵ درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که داده هایی که در این سازمان ها برای تحلیل در دسترس قرار می گیرند کهنه و قدیمی است و امکان استفاده عملیاتی ندارند. ۸۴ درصد هم گفته اند پیش بینی می کنند، مسائل در رابطه با حریم شخصی و دغدغه های امنیتی سبب می شود تا دسترسی به داده ها در سازمان ها ظرف ۲۴ ماه آتی محدود شود.
۴۰ درصد از پاسخ دهندگان می گویند برای رسیدگی به داده ها و مدیریت آنها با مشکلاتی همچون کمبود نیروی انسانی ماهر مواجهند و ۳۰ درصد هم مشکلات مربوط به اتوماسیون اداری و خودکارسازی فرآیندها را عامل مشکل مذکور دانسته اند.
۹۰ درصد پرسش شوندگان هم بر این باور بوده اند که کیفیت داده ها و وجود اعتماد متقابل در مقایسه با حجم و کمیت داده ها اهمیت بیشتری دارد. همین طور در ۶۰ درصد از این سازمان ها فردی مدیریت امور مربوط به داده ها را بر عهده داشته و در ۴۰ درصد از آنها چنین مسئولی وجود نداشته است.


منبع:

You may also like