به گزارش سئو بوی معاون تنظیم مقررات شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: با ایجاد فضای تعاملی با رگولاتوری و FCPها مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات بررسی و برای ارائه خدمات مناسب به جامعه راهکارهای مناسب تعیین میشود.

به گزارش سئو بوی به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، نادر صابری وند ضمن بیان این مطلب و با اشاره به این که رقابت در فضای دوستانه و مناسب می تواند به ارائه خدمات مطلوب در جامعه منجر شود، اظهار داشت: نقطه مشترک ما با اپراتور ها مصوبات ابلاغی از طرف رگولاتوری است و باید برای اجرای درست مصوبات ارتباط خوبی با این نهاد و FCPها وجود داشته باشد تا توجیه وتفسیری دقیقی از مصوبات حاصل شود.
وی با اشاره به برگزاری نشست راهکارهای هم افزایی فعالان حوزه خدمات ثابت توسط شرکت مخابرات ایران در اسفند ۱۳۹۹ اشاره کرد: این همایش با حضورشرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت ثابت(FCPها )در فضایی صمیمی و علمی، راهکارهای تخصصی این حوزه را مورد بررسی قرار گرفت و بهترین روش همکاری را برای رقم زدن وضعیت برد- برد در عرصه گسترده ارتباطات ثابت مورد مفاهمه قرار دادند.

وی کوشش برای منطقی کردن تعرفه ها و تعامل بیشتر با FCPها را همچون کارهای این معاونت در سال جدید عنوان نمود و اظهار داشت: با توجه به این که شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت ثابت عموما از بستر های مخابراتی برای ارائه خدمات استفاده می نمایند، همکاری و تعامل با این شرکتها برای ارائه خدمات به مردم ضروری می باشد.
صابری وند با تاکید بر تجزیه و تحلیل دقیق مصوبات رگولاتوری در معاونت تنظیم مقررات شرکت مخابرات ایران اشاره کرد: در بررسی مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، نقاط تهدید، فرصت، قوت و ضعف تعیین می شود که با تجریه و تحلیل آنها و بررسی توسط حوزه های مربوطه، حسن استفاده از آنها صورت می گیرد.
وی با اشاره به این که رگولاتوری مواردی که با پروانه مخابرات مغایرت داشته باشد بصورت جرایم تعیین می کند اظهارداشت: معاونت تنظیم مقررات شرکت مخابرات ایران با همکاری مناطق مخابراتی مستندات لزم برای توجیه و تفسیر ارائه می کند تا جرایم به حداقل کم شود.منبع:

You may also like