واتس اپ مشغول آزمایش خصوصیت جدیدی است که اجازه انتقال تاریخچه چت بین دو دستگاه با سیستم عامل اندروید و iOS را برای کاربران فراهم می آورد.
به گزارش سئو بوی به نقل از فون آرنا، واتس اپ مشغول آزمایش قابلیت نوینی است تا به آسانی تاریخچه چت را بین آیفون و موبایل اندروید منتقل کند. بر اساس گزارش وب سایتWABetaInfo این خصوصیت بخشی از تغییر استراتژیک در اپلیکیشن واتس اپ است. این شرکت مشغول بررسی استفاده از واتس اپ در چند دستگاه به صورت همزمان و همینطور قابلیت انتقال تاریخچه چت بین سیستم های iOSواندروید است. در تصویر زیر نشان داده شده واتس اپ انتقال تاریخچه چت از iOS به اندروید و معکوس را اجازه می دهد.
به نوشته وبسایت مذکور هنگامیکه کاربر تلاش می کند به یک دستگاه با سیستم عامل متفاوت از حساب کاربری واتس اپ متصل شود، باید آخرین نسخه اپ را دانلود کند تا از هرگونه اختلال همخوانی با نسخه اندروید اجتناب شود. هنوز هیچ اطلاعاتی درباره شیوه تست این آزمایش وجود ندارد و تاریخی برای عرضه آن مشخص نشده است. قابلیت استفاده از یک حساب کاربری واتس اپ در چند دستگاه یکی از پرطرفدارترین درخواست های کاربران بوده است.


منبع:

You may also like