به گزارش سئو بوی گوگل در حال برنامه ریزی برای عرضه کروم بوک جدید با نمایشگر لمسی دوگانه است. به نظر می آید برای اعمال این تغییرات سیستم عامل کروم هم متحول شود.

به گزارش سئو بوی به نقل از فایوگوگل، سیستم عامل کروم با محصولات مختلفی مانند لپ تاپ ها، کامپیوتر های رومیزی، تبلت ها و غیره سازگار شده و حالا گوگل در حال برنامه ریزی برای سازگار کردن آن با کروم بوک با نمایشگر لمسی دوگانه است.
در سال های اخیر شرکت های زیادی تولید لپ تاپ، تبلت و غیره با نمایشگرهای دوگانه لمسی را شروع کرده وحتی تولید گوشیهای دارای دو نمایشگر هم توسط شرکت هایی مانند سامسونگ شروع شده است. ایسوس لپ تاپ ویندوزی زن بوک دو پرو را با دو نمایشگر آغاز کرده و مایکروسافت هم اقداماتی را در این حوزه شروع کرده است. ظاهراً گوگل می خواهد از سایر رقبا عقب نیفتد.
سیستم عامل به روز شده گوگل برای نصب بر روی کروم بوک های دارای دونمایشگر پالیکا نام دارد و با اینکه فعلاً اطلاعات چندانی در مورد آن در دسترس نیست، اما به نظر می آید حالت های مختلفی به منظور استفاده از رابط کاربری آن برای بهینه سازی دسترسی به امکانات مختلف در نظر گرفته شده است. گوگل خود هنوز در این حوزه به صورت رسمی اطلاع رسانی نکرده است.

You may also like