بازار پوشاک، در رکود است

حسین آقا کوچکی رئیس اتحادیه پیراهن فروشان در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره وضعیت بازار پوشاک گفت: در حال حاضر، بسیاری از تولیدکنندگان از شرایط موجود راضی نیستند چرا که خریدار در بازار کم شده است.

رئیس اتحادیه پیراهن فروشان ادامه داد: باتوجه به شرایط فعلی و شیوع ویروس کرونا، مردم برای خرید، کمتر مراجعه می‌کنند که البته این خرید برای کودکان به مراتب بیشتر است.

آقا کوچکی با اشاره به اینکه بازار، در رکود است افزود: امیدواریم که با فروکش کردن بیماری کرونا، وضعیت بازار بهتر شود و تولیدکنندگان بتوانند تولیدات  و فروش بیشتری داشته باشند.

رئیس اتحادیه پیراهن فروشان در پاسخ به این پرسش که برای شب عید افزایش قیمتی در بازار وجود دارد یا خیر؟ گفت: به طور یقین افزایش قیمتی در بازار نداریم و حتی تولیدکنندگان با قیمتی پایین‌تر اجناس خود را می‌فروشند.

آقاکوچکی با اشاره به اینکه امیدواریم وضعیت بازار در سال آینده روند بهتری به خود بگیرد، افزود: متاسفانه هم اکنون بیماری کرونا در بازار تاثیرات بیشتری حتی از برجام، داشته که امید می‌رود این موضوع، ریشه کن شود.

به گفته آقاکوچکی، سال هاست که در این صنعت رشد مناسبی نداشتیم.