سئو بوی: این گزارش به کاربران نحوه غیرفعال سازی وضعیت آنلاین در اینستاگرام را آموزش می دهد.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، اینستاگرام که یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی جهان در سال های اخیر محسوب می شود، قابلیت و امکانات مختلفی را در اختیار کاربرانش قرار می دهد تا علاوه بر جلب توجه و رضایت آنها از حریم خصوصی کاربران نیز حفاظت کند.
برمبنای گزارشی که در وب سایت gottabemobile آمده است، طبق نظرسنجیهای صورت گرفته، خیلی از کاربران اینستاگرام علاقه و تمایل زیادی برای نمایش وضعیت آنلاین بودن خود و دیگران در این شبکه اجتماعی ندارند و بیشتر آنها عنوان کرده اند که چراغ آنلاین اینستاگرام را خاموش و غیر فعال کرده اند.
در این گزارش به آن دسته از افرادی که علاقه ای به نمایش و مشاهده وضعیت آنلاین و آفلاین در اینستاگرام ندارند آموزش داده می شود که چگونه آنرا غیرفعال کنند.
کاربران برای این کار تنها کافیست وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوند، سپس بر روی گزینه سه خط/نقطه واقع در سمت راست بالای صفحه پروفایل خود در این شبکه اجتماعی ضربه زده و گزینه تنظیمات (Settings ) در قسمت پایین صفحه را انتخاب کنند.
با ورود به قسمت تنظیمات بر روی گزینه وضعیت فعالیت (Activity Status) کلیک کرده و آنرا از حالت روشن به خاموش و غیرفعال تغییر دهند.
بدین ترتیب کاربرانی که تمایلی به نمایش و مشاهده وضعیت آنلاین و آفلاین بودن خود و دیگران ندارند، می توانند به راحتی به وبگردی و گشت و گذار در اینستاگرام بپردازند بدون آنکه کسی از ساعات حضور آنها در اینستاگرام باخبر و مطلع شود.


منبع:

You may also like