سئو بوی: اخیرا لیستی از پردرآمدترین تولیدکنندگان محتوا در یوتیوب انتشار یافته است که نشان میدهد حدودا نیمی از آنها را گیمرهای حرفه ای می سازند.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، شبکه اجتماعی یوتیوب اولین پلت فرم تولید و اشتراک گذاری ویدیوهای مختلف در جهان به حساب می آید که با جذب میلیون ها نفر کاربر و مخاطب در صدر پرطرفدارترین پلت فرم شبکه های اجتماعی جای گرفته است. یوتیوب همچنان نظر و توجه خیل عظیمی از تولیدکنندگان محتوا را که در حوزه های مختلف آموزشی، نقد و بررسی، تبلیغات محصولات و برندهای گوناگون، بازی و غیره فعالیت می نمایند، به سمت و سوی خود جلب کرده است.
با نگاهی به فهرستی که در گزارش مجله فوربس آمده است، می توان دریافت که حدودا نیمی از پردرآمدترین تولیدکنندگان محتوا در یوتیوب به گیمرهای حرفه ای متعلق می باشد.
در این لیست نام، درآمد و حوزه فعالیت پردرآمدترین تولیدکنندگان محتوا در پلت فرم ویدیویی یوتیوب به ترتیب در لیست زیر ذکر شده است:
۱. رایان کاجی (Ryan Kaji)
این تولیدکننده محتوا در یوتیوب به معرفی و بررسی تخصصی اسباب بازی و انواع پوشاک از برندهای مختلف می پردازد و طرفداران و دنبال کنندگان بسیاری را به سمت و سوی خود جذب کرده است.
میزان درآمد از تولید محتوا در یوتیوب: ۲۶ میلیون دلار
۲. دود پرفکت (Dude Perfect)
وی با حرکات خاص ورزشی و بازی های مختلف و ثبت رکوردهای گینس، ویدیوهای مختلفی را برای کاربران و علاقمندان خود تولید و منتشر می کند.
میزان درآمد از تولید محتوا در یوتیوب: ۲۰ میلیون دلار
۳. آناستازیا رادزینسکایا (Anastasia Radzinskaya)
کودکی ۵ ساله روسی که به ۷ زبان زنده دنیا با پدرش صحبت می کند و ویدیوهای مختلف از بازی های خودرا در این پلت فرم به اشتراک می گذارد.
میزان درآمد از تولید محتوا در یوتیوب: ۱۸ میلیون دلار
۴. رت اند لینک (Rhett and Link)
دو نفر از افراد مشهور و محبوب در یوتیوب که رت مک لافلین و لینک نیل نام دارند، روزانه ویدیوهای جذابی را تولید و منتشر می کنند که در آن با سلبریتی های مختلف آواز می خوانند، غذا می خورند ودرمورد مباحث مختلف به گفتگو می پردازند.
میزان درآمد از تولید محتوا در یوتیوب: ۱۷.۵ میلیون دلار
۵. جفری استار (Jeffery Star)
جفری استار که از خوانندگی در یوتیوب شروع کرد، حالا با تولید و انتشار ویدیوهای آموزشی میکاپ و آرایش (makeup tutorials) نظر و توجه خیل عظیمی از کاربران و علاقمندان را در این پلت فرم ویدیویی به سمت و سوی خود جلب کرده است.
میز ان درآمد از تولید محتوا در یوتیوب: ۱۷ میلیون دلار
۶. پریستون آرستمنت (Preston Arsement)
وی با تولید و انتشار ویدیوهای مربوط به بازی کال آف دیوتی (Call of Duty) به سرعت تبدیل به یکی از گیمرهای حرفه ای و معروف در جهان شد.
میزان درآمد از تولید محتوا در یوتیوب: ۱۴ میلیون دلار
۷. پی دی پی (PewDiePie)
وی نیز یکی دیگر از گیمرهای حرفه ای است که با به اشتراک گذاشتن بازی های آنلاین خود بوسیله کنسول های بازی، طرفداران بسیاری پیدا کرد که البته مدتی است که اعلام نموده دیگر نمی خواهد در این پلت فرم محتوا تولید نماید.
میزان درآمد از تولید محتوا در یوتیوب: ۱۳ میلیون دلار
۸. مارکیپلیر (Markiplier)
مارک فیش بک که نام مستعار خودرا در یوتیوب Markiplier نهاده است، یکی دیگر از گیمرهای معروفی است که با جذب اسپانسرهای مختلف، به انتشار ویدیوهای مربوط به بازی های آنلاین و جذاب در بین کاربران می پردازد.
میزان درآمد از تولید محتوا در یوتیوب: ۱۳ میلیون دلار
۹. DanTDM
دانیل میدلتون که با نام مستعار DanTDM در یوتیوب فعالیت می کند، یک گیمر حرفه ای بازی فورت نایت است.
میزان درآمد از تولید محتوا در یوتیوب: ۱۲ میلیون دلار
۱۰. وانوس گیمینگ (VanossGaming)
ایوان فانگ با نام مستعار VanossGaming نیز به تولید و انتشار ویدیوهای مربوط به بازی Minecraft و GTA می پردازد.
میزان درآمد از تولید محتوا در یوتیوب: ۱۱.۵ میلیون دلار
منبع:

You may also like