سئو بوی: هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، در تاریخ ۴ دی ماه ۹۸ با شعار «ارزش آفرینی کسب وکارهای تعاملی و پلت فرم ها» برگزار می شود و آخرین مهلت ارسال آثار به این همایش، ۳۰ آبان ماه است.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، هفتمین “همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات” چهارم دی ماه ۱۳۹۸ از طرف پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، با رویکرد میان رشته ای و با شعار «ارزش آفرینی کسب وکارهای تعاملی و پلت فرم ها» برگزار می شود.
آخرین مهلت ارسال آثار و مقالات به این همایش، ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۸ بوده و زمان اعلام نتایج اولیه آذر ماه ۱۳۹۸ خواهد بود. علاقه مندان برای ثبت نام و حضور در همایش می توانند به وب سایت همایش itmanc.irandoc.ac.ir بازگشت کنند.


اعطای “جایزه ملی فاب” به برگزیدگان
پرویز شهریاری، معاون پژوهش و آموزش پژوهشگاه ایرانداک در این خصوص اظهار نمود: معرفی دستاوردهای برگزیده در چارچوب محصولات و مقالات در حوزه های مختلف علوم و فناوری اطلاعات و برقراری ارتباط و پیوند کاری میان صاحب نظران و پژوهشگران در حوزه فناوری اطلاعات و زمینه های مرتبط، ازجمله مهم ترین اهداف این همایش است.
وی ادامه داد: در چارچوب این همایش جوایز ملی فاب (فناوری اطلاعات برتر)، مبفا (مدیران برتر فناوری اطلاعات) و جایزه شرکت های تحول آفرین به برگزیدگان اعطا خواهد شد.
برمبنای اعلام روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، زمان برگزاری “هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات”، ۴ دی ۱۳۹۸ است و محل برگزاری آن مرکز همایش های وزارت کشور خواهد بود.
منبع:

You may also like