به گزارش سئو بوی کارشناسان و تحلیل گران فعال در حوزه فناوری اعتقاد دارند که علاقمندان به گوشیهای مجهز به دوربین باکیفیت و با طول عمر بالای باتری بدون شک از خریداری و استفاده از آیفون ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس لذت خواهند برد.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، حدود دو هفته پیش بود که اپل در جریان برگزاری رویدادی اختصاصی از جدیدترین محصولاتش شامل سه مدل جدید و متفاوت از گوشیهای هوشمند خود، آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس رونمایی و پرده برداری کرد و بدین وسیله نظر و توجه خیل عظیمی از کاربران را به سمت و سوی خود جذب کرد.
آیفون ۱۱ در واقع جایگزینی برای نسخه ارزان قیمت و مقرون به صرفه گوشی آیفون ایکس آر پارسال است و نسخه های آیفون ۱۱ پرو و ۱۱ پرومکس هم جانشین گوشی آیفون ایکس اس و ایکس اس مکس به شمار می روند.
در واقع سومین لنز دوربینی که به این دو مدل گوشی اضافه شده است باعث اضافه شدن قابلیت تله فوتو است، این دو گوشی همینطور آنتن دهی فوق العاده ای هم دارد که در کنار باتری بهتر و صفحه نمایش اولد باکیفیت و شارژر ۱۸ واتی توجه و رضایت کاربران را به سمت و سوی خود جلب می کند.
طبق گزارش وب سایت سی نت، با عنایت به قابلیت های مذکور، کارشناسان و تحلیل گران فعال در حوزه فناوری اعتقاد دارند که علاقمندان به گوشیهای مجهز به دوربین باکیفیت و همینطور باتری های قدرتمند با توان شارژدهی بالا بهتر است به خریداری و استفاده از مدلهای آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس فکر کنند چونکه به عقیده آنها احیانا از تصمیم خود رضایت کامل خواهند داشت.
از مهم ترین خصوصیت های این دو مدل از گوشیهای جدید می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱. نمایشگر آیفون ۱۱ پرو ۵.۸ اینچ و آیفون ۱۱ پرومکس ۶.۵ اینچ است. با وجود اینکه در اندازه نمایشگر گوشیها تفاوتی ایجاد نشده، ولی این مدلها نسبت به گوشیهای سابق سبک تر هستند.
۲. هر دو این گوشیهای هوشمند از جنس استیل ضد زنگ بوده و پوشش نوری “PVD” در آنها به کار گرفته شده است.
۳. می توان گفت تمرکز اصلی آیفون های پرو جدید روی دوربین های آنها بوده است و هر دوی آنها سه دوربین با خصوصیت های جدید دارند.
۴. دوربین های این دو گوشی حالت پشتیبانی از عکاسی در شب و نور کم را هم دارند که سبب می شود در نور کم شب، کیفیت عکس ها بهبود یابد.
۵. در این دو مدل گوشی هم تراشه A۱۳ بیونیک استفاده شده است. عمر باتری آیفون پرو ۴ ساعت بیشتر از آیفون XS است و آیفون پرو مکس هم ۵ ساعت بیشتر از آیفون XS Max توان شارژدهی دارد. همینطور قابلیت شارژ سریع هم به گوشیهای مذکور افزوده شده است.You may also like