به گزارش سئو بوی شرکت های تولیدکننده ساعت های هوشمند در جریان برگزاری نمایشگاه فناری ایفا ۲۰۱۹ برلین از محصولات جدید خود رونمایی کرده اند.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، نمایشگاه علم و فناوری ایفا ۲۰۱۹ که از تاریخ ششم تا یازدهم سپتامبر سال جاری میلادی در شهر برلین، پایتخت آلمان درحال برگزاری است، میزبان رونمایی و معرفی محصولات مربوط به تکنولوژی و گجت های هوشمند جدیدی است که از جانب شرکت های بزرگ تولیدکننده محصولات فناوری توسعه یافته است.
حالا وب سایت android authority به بررسی تمامی ساعت های هوشمند و سایر گجت های پوشیدنی هوشمندی پرداخته است که تابحال در جریان برگزاری نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹معرفی و رونمایی شده است.
گارمین
شرکت گارمین بعنوان تولیدکننده ساعت های هوشمند، در جریان برگزاری نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ تعداد زیادی از ساعت های هوشمند جدید خویش را تحت عناوین گارمین ونوو (Garmin Venu)، ویوو اکتیو ۴ (Vivoactive ۴) و ویوو موو (Vivomove) رونمایی کرده است تا نظر و توجه خیل عظیمی از کاربران را به سمت و سوی خود جلب نماید.


فسیل
شرکت فسیل بعنوان یکی دیگر از تولیدکنندگان برتر ساعت های هوشمند، در جریان برگزاری نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ شش مدل ساعت جدید را معرفی و رونمایی کرده است.


مایکل کورس
این شرکت هم که یکی از بزرگترین و معروف ترین سازندگان ساعت در جهان به حساب می آید، در جریان برگزاری این نمایشگاه از سه مدل ساعت هوشمند جدید خود پرده برداری کرد که می توان به Lexington ۲، Bradshaw ۲ و MKGO اشاره نمود. گفته می شود هر سه مدل ساعت هوشمند توسعه یافته توسط این شرکت از تراشه های پردازنده اسنپدارگون ۳۱۰۰ SoC بهره می برند.


پوما
شرکت پوما هم اولین ساعت هوشمند خویش را در جریان برگزاری نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ رونمایی کرده است که از نظر خیلی از کارشناسان و تحلیل گران، ساختارهای زیبایی شناختی گوناگونی دارد که در جلب نظر و توجه کاربران و علاقمندان به گجت های هوشمند و پوشیدنی کمک به سزایی به آن خواهد نمود. از مهم ترین قابلیت های این ساعت هوشمند می توان به GPS، سنسور ضربان قلب، NFC و سیستم پرداخت گوگل پی اشاره نمود.


ایسوس
یکی دیگر از ساعت های هوشمندی که در جریان برگزاری این نمایشگاه علم و فناوری در آلمان معرفی و رونمایی گردید، VivoWatch SP است که به عقیده کارشناسان و تحلیل گران، در اواخر ۲۰۱۹ یا اوایل ۲۰۲۰ میلادی روانه بازارهای جهانی خواهد شد.


تی سی ال
این شرکت هم یک ساعت هوشمند جدید در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ معرفی نمود که قابلیت های آن اندکی با سایر گجت ها و ساعت های هوشمند موجود در بازار متفاوت می باشد که همچون مهم ترین آنها می توان به فونت سایز بزرگ برای سهولت در خواندن پیام های دریافتی، امکانات مربوط به ردیابی سلامتی و غیره اشاره نمود.


فیت بیت
ساعت هوشمند فیت بیت ورسا ۲ هم یکی دیگر از محصولاتی بود که در جریان برگزاری این نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ رونمایی و ارائه شد که از قابلیت های آن می توان به نمایشگر اولد، تراشه پردازنده سریع و تجهیز به دستیار صوتی هوشمند الکسای آمازون اشاره نمود.

You may also like