به گزارش سئو بوی مسابقه برنامه نویسی تیم کاپ با هدف تولید اپلیکیشن در حوزه کودک و نوجوان به همت دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، “تیم کاپ” یک مسابقه برنامه نویسی آندروید با هدف تولید اپلیکیشن در “حوزه کودک و نوجوان” است و برنامه نویسان در هر سطحی می توانند در این رویداد شرکت نمایند. این رویداد در ۷ دوره در نقاط مختلف کشور با شعار “کارآفرینی و اشتغال” و برای انتخاب بهترین تیم استارتاپی برگزار می گردد.
بر مبنای اعلام دبیرخانه این رویداد، ۱۵ مرداد ماه جاری آخرین مهلت ثبت نام در دوره دوم رویداد است.

شرکت کنندگان بعد از ثبت نام و معرفی طرح و ایده خود و در صورت دریافت تاییدیه هیات داوران در یک بازه زمانی ۳۰ روزه باید به آماده سازی و ارسال طرح اولیه خود بپردازند. نفرات و تیم های برتری که محصول اولیه آنها مورد تایید هیات داوران قرار گیرد، موفق به دریافت جایزه فاز اول شده و سپس وارد مرحله توسعه و تجاری سازی محصول اولیه خود خواهند شد که از جوایز ویژه و بسته های حمایتی این فاز بهره مند خواهند شد.

مهمترین شاخص های ارزیابی، “جذابیت طرح، کاربری بودن آن، قابلیت توسعه”، “تجاری سازی و داشتن روش های درآمدزایی، اندازه بازار و معقول بودن زمان اجرای آن از نظر فنی” خواهد بود.
این رویداد در ۷ دوره در سطح کشور برگزار می شود که زمانبندی آن بعد از هماهنگی با مراکز دانشگاهی با عنایت به میزان آمادگی آنها در سایت رویداد اطلاع رسانی خواهد شد. این رویداد در دو فاز برگزار می شود که فاز اول شامل طرح فراخوان و دریافت ایده / طرح ها تا تولید محصول اولیه و اهدای جوایز مربوطه است و فاز دوم آن توسعه و تجاری سازی محصول تولید شده و دریافت حمایت های مالی و تبلیغاتی از پیش تعیین شده است.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت http: //teamcup.ir/ رجوع کنند.You may also like