به گزارش سئو بوی برنامه های ایرانسل بزرگترین اپراتور دیتای ایران برای حضور در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ ۲۰۱۹) اعلام گردید.

به گزارش سئو بوی به نقل از روابط عمومی ایرانسل، با هدف عرضه چکیده ای از فعالیت ها، ایرانسل غرفه های جداگانه ای در سالن های ۶، ۸-۹، ۱۸، ۲۷ و ۳۸ و محوطه نمایشگاه در نظر گرفته است.
ایرانسل غرفه اصلی خود در ورودی سالن ۳۸ را به دو بخش خدمات به مشترکان شخصی و سازمانی تقسیم کرده است. در بخش خدمات شخصی به معرفی خدماتی نظیرVoLTE، VoWiFi، اینترنت پرسرعت همراه LTE و ثابت TD-LTE، تلویزیون اینترنتی ایرانسل(لنز)، اپلیکیشن و سیمکارت کودک، «ایرانسل من»، حساب چندکاربره و جدیدترین محصولات و خدمات خود می پردازد.
همچنین در بخش فروش سازمانی هم خدماتی نظیر اینترنت اشیا، شهر هوشمند وخدمات پرداخت الکترونیکی و سیمکارت NFC، خدمات ابری، WiFi شرکتی و محصولات متنوع دیگر، مخصوص سازمان ها و شرکت ها که برای آشنایی مخاطبان و عرضه توضیحات لازم به علاقه مندان معرفی می شود.
علاوه براین، ایرانسل در غرفه سالن ۲۷ خود با هدف رابطه بیشتر با افراد مستعد همکاری و ایجاد روابط نزدیک بین منابع انسانی ایرانسل و متقاضیان شغل، حضور دارد و متقاضیان فرصت های همکاری می توانند با مدیران و کارشناسان ایرانسل گفتگو کنند.
بزرگترین اپراتور دیتای ایران، در سالن ۱۸ هم به عرضه دستاوردها در عرصه تولید ملی می پردازد.
ایرانسل با عنایت به اهمیتی که برای همکاری با استارتاپ ها قائل است، غرفه ای به منظور همکاری مشترک و معرفی شرکت های همکار ایرانسل مثل چارخونه، گپ و نیوار در سالن ۸-۹ که ویژه استارتاپ هاست، تدارک دیده است. علاقه مندان با عنایت به توانایی های خود می توانند جهت مذاکره و معرفی قابلیت های خود برای سرمایه گذاری در این عرصه، با متخصصان ایرانسل دیدار و گفتگو کنند.
علاوه بر این در ایام برگزاری نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۹ جلسات سخنرانی با موضوعات روز تکنولوژی توسط معاونان، مدیران و مهمانان ایرانسل و شرکت های همکار این شرکت در بخش «الکامپ ترندز»، سالن ۶، برگزار می شود.
ایرانسل در بخش غرفه های بیرونی در محوطه نمایشگاه، مقابل سالن ۳۸، به عرضه خدماتی نظیر تبدیل سیمکارت های ۳G به ۴G و عرضه مودم های اینترنت ثابت و همراه می پردازد.
نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۹ از پنجشنبه ۲۷ تا یکشنبه ۳۰ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، از ساعت ۱۰ بامداد تا ۱۸، پذیرای بازدیدکنندگان است.

You may also like