سئو بوی: شاتل موبایل از اعطای اشتراک بلاعوض ۶ ماهه اپلیکیشن مجله همشهری داستان با ارزش ۵۱ هزار تومان به مشترکین قدیمی و جدید سیم کارت های خود آگاهی داد.

به گزارش سئو بوی به نقل از مهر، همزمان با برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، شاتل موبایل اعلام نمود امکان استفاده مشترکین سیم کارت های این اپراتور تلفن همراه کشور، از ۶ ماه اشتراک بلاعوض نسخه های جدید به همراه دسترسی به آرشیو کامل نسخه های قبلی مجله همشهری داستان و شماره های تازه این مجله قبل از عرضه نسخه چاپی را به همراه امکان دسترسی به داستان های صوتی فراهم نموده است.
بر اساس این گزارش، تمامی مشترکین سیم کارت های شاتل موبایل، با ثبت نام بوسیله شماره شاتل موبایلی خود در اپلیکیشن همشهری داستان، در اولین ماه عضویت از یک ماه اشتراک ویژه (VIP) و در پنج ماه بعدی، از اشتراک بلاعوض شماره های جدید «ماهنامه داستان»در هر ماه و قبل از عرضه نسخه چاپی بهره مند خواهند شد.
تمامی مشترکین جدید و قدیمی شاتل موبایل، تا آخر سال می توانند با ثبت نام در اپلیکیشن همشهری داستان بوسیله شماره شاتل موبایلی خود، از شش ماه اشتراک بلاعوض این اپلیکیشن به ارزش ۵۱ هزار تومان برخوردار شوند.
گفتنی است، بوسیله این اپلیکیشن، امکان دسترسی به فایل PDF کامل مجله همشهری داستان، دسترسی به تمامی داستان ها به صورت تک داستان و بسته های داستانی، پر کردن کتابخانه بر طبق علاقه شخصی به داستان ها، انتخاب داستان بر طبق موضوع، نویسنده و یا مترجم فراهم می شود.
همشهری داستان، ماهنامه ای به نام در حوزه ی ادبیات داستانی از گروه مجلات همشهری است که ابتدای هر ماه منتشر می شود.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و سیم کارت های شاتل موبایل، انتخاب شماره و خرید سیم کارت شاتل با پوشش سراسری ۳G و ۴G با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند به وب سایت این اپراتور به نشانی https: //shatelmobile.ir بازگشت یا با مرکز تماس شبانه روزی شاتل موبایل به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.


منبع:

You may also like