به گزارش سئو بوی واتس اپ مشغول کار روی قابلیت جدیدی برای دستگاه های اندروید است که به کاربران اجازه می دهد با اثر انگشت از پیام های خود محافظت کنند.

به گزارش سئو بوی به نقل از ایندپندنت، اپلیکیشن واتس اپ خصوصیت تازه ای را در آخرین آپدیت خود ارتقا می دهد. این خصوصیت تازه برای ارتقای امنیت کاربران عرضه شده است.
اپلیکیشن پیام رسان مذکور مشغول فعالیت است تا قابلیت های بیومتریک را به گزینه احراز هویت خود در دستگاه های اندروید اضافه کند. این بدان معناست که کاربران می توانند با استفاده از اثر انگشت از پیام های خود محافظت کنند.
وب سایت We Beta Info این خصوصیت را رصد کرده است. هنوز معلوم نیست قابلیت جدید چه زمانی عرضه می گردد احتمال دارد این قابلیت همزمان با عرضه آپدیت مهم v۲.۱۹.۳ برای اندروید ارائه شود.
به این ترتیب موبایل های اندروید و آیفون که از احراز هویت با اثر انگشت پشتیبانی می کنند، می توانند از افشای اطلاعات کاربران در واتس اپ اجتناب کنند.
برای فعالسازی این قابلیت کاربران باید به بخش تنظیمات اپلیکیشن بروند، گزینه Privacy را انتخاب کنند و گزینه احراز هویت را انتخاب کنند.
در این بخش می توانند گزینه «اثر انگشت» را برگزینند.
به نوشته We Beta Info این خصوصیت هنوز در مرحله آلفا است و در آینده برای صاحبان دستگاه های اندروید مارشملو (و نسخه های بعد از آن) عرضه می گردد.

You may also like