سئو بوی: تعطیلی دولت آمریکا سبب لغو خیلی از سخنرانی های کلیدی نمایشگاه علم و فناوری CES ۲۰۱۹ در لاس وگاس شده است.

به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، نمایشگاه علم و فناوری CES ۲۰۱۹ مقرر است در تاریخ ۸ تا ۱۱ ژانویه سال جاری میلادی در شهر لاس وگاس ایالات متحده آمریکا برگزار گردد که میزبان شرکت های بزرگ و غول های تکنولوژی متعددی در جهان خواهد بود تا از جدیدترین محصولات خود رونمایی و پرده برداری کنند.

نمایشگاه CES ۲۰۱۹ هرساله میزبان هزاران نفر از کاربران و علاقمندان به علم و فناوری و محصولات جدید توسعه داده شده توسط غول های تکنولوژی و شرکت های بزرگ فعال در حوزه فناوری در شهر لاس وگاس ایالات متحده آمریکاست.

روز گذشته گری شاپیرو، رئیس انجمن فناوری مصرف کنندگان آمریکا که مدیریت این نمایشگاه را باز برعهده دارد، با انتشار و صدور اطلاعیه ای خطاب به دولت آمریکا آگهی داده است که برخی از سخنرانان کلیدی (Keynote speakers) که قرار بود در جریان این رویداد به سخنرانی و نطق بپردازند، برنامه خودرا لغو می کنند.

وی در ادامه سخنانش همین طور خاطرنشان کرده است که تعداد سخنرانانی که نطق خودرا در جریان این نمایشگاه لغو کرده اند، به ۱۰ نفر رسیده است. به قول وی، این افراد در سازمان های دولتی مختلفی همچون کمیسیون فدرال تجارت و بازرگانی، وزارت امنیتی داخلی، کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا و نهادهای دیگر مشغول به کار بوده اند بدین سبب تعطیلی دولت آمریکا بر روی فعالیت و تصمیمات آنها موثر بوده است.

از مهم ترین این افراد می توان به براندون بری، از سازمان محیط زیست ایالات متحده، آجیت پای و برندن کار از کمیسیون فدرال ارتباطات، روهیت چوپرا از کمیسیون فدرال تجارت و بازرگانی و آندری هنتز از وزارت امنیت داخلی آمریکا اشاره نمود.

وی همین طور عنوان کرده است با اینکه تنها چندروز به شروع به کار این نمایشگاه باقی مانده است، هنوز لیست جایگزینی برای این سخنرانان اعلام نشده است که البته آخرین تغییرات در لیست سخنرانان کلیدی و اصلی بر روی وب سایت رسمی نمایشگاه CES قرار خواهد گرفت.
You may also like