سئو بوی: یک تولید کننده تجهیزات الکترونیکی از نمایشگری رونمایی کرده که می توان در چند ثانیه آنرا کوچکتر یا بزرگتر کرد تا منطبق با نیاز کاربر شود.

به گزارش سئو بوی به نقل از ماشابل تک، سامسونگ پارسال در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی(CES) پارسال از یک تلویزیون «میکرو ال ای دی» عظیم رونمایی نمود. اما در نمایشگاه امسال از یک تلویزیون ۷۵ اینچی ۴K رونمایی کرده که برای خانه ها مناسب تر است. در این تلویزیون از همان فناوری «میکرو ال ای دی» استفاده میگردد که در تلویزیون Wall وجود داشت.

به عبارت دیگر همان طراحی ماژولیWall در این نمایشگر وجود دارد و می توان آنرا در هر سایز و وضوح دلخواه شخصی سازی کرد.
در این تلویزیون پنل های میکرو ال ای دی ترکیب می شوند تا در چند ثانیه تلویزیونی کوچکتر یا بزرگتر بسازند.
«جان هی هان» رئیس بخش نمایشگر در سامسونگ دراین باره اظهار داشت: این نمایشگر قابل شخصی سازی است و می توان آنرا در هر نقطه ای از خانه قرار داد. اگر ماژول های بیشتری به این نمایشگر ۷۵ اینچی اضافه نماییم، دستگاه را می توان به ۸۰ یا ۹۰ اینچ رساند.
با افزایش سایز، تعداد پیکسل های تلویزیون باز بیشتر میگردد و این به معنای افزایش وضوح تصویر است. «هان» در رونمایی نمایشگر اظهار داشت: تماشاچیان دیگر مجبور نیستند فقط به وضوح ۴K یا ۸K اکتفا کنند.

در عوض صاحبان تلویزیون های میکرو ال ای دی می توانند تلویزیون ایده آل خودرا برای فضای شخصی شان طراحی نمایند. به قول «هان» طراحی قابل شخصی سازی تلویزیون به افراد این امکان را می دهد تا تصویری با وضوح، ۴K، ۶.۵K، ۸K و حتی ۱۰K و فراتر از آن تماشا کنند.
البته هان جزئیات بیشتری درباره محتویاتی که در نمایشگرهایی با کیفیت وضوح ۸K و ۱۰K قابل مشاهده می باشد، عنوان نکرد.
جالب آنکه شخصی سازی میکروال ای دی چند ثانیه بیشتر طول نمی کشد. در نمایشگاه یکی از کارمندان ساسوسنگ ماژول های میکروال ای دی مربع شکل را بدون هیچ ابزار مخصوصی اضافه یا کاهش داد.

You may also like