به گزارش سئو بوی، بعد از وقوع زلزله امروز، اپراتورهای تلفن همراه اعلام نمودند که شبکه شان در مناطق زلزله زده استان آذربایجان غربی پایدار و ترافیک شبکه در این منطقه زلزله زده و حوالی آن، روان و بدون اختلال است.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، امروز چهارشنبه، ۱۳ مهرماه ۱۴۰۱، در ساعت ۳ و ۵۱ دقیقه، زمین لرزه ای به بزرگی ۵.۴ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین، در حوالی «خوی» در استان آذربایجان غربی، صورت گرفت.
بعد از این اتفاق، همراه اول اعلام نموده که صدمه ای به شبکه اپراتور اول تلفن همراه کشور وارد نشده و الان بدون هیچ گونه قطعی و به شکل نرمال درحال سرویس دهی به تمامی مشترکان خود در این استان است.

همینطور اعلام شده که دقایقی بعد از وقوع زلزله که در عمق ۱۰ کیلومتری زمین گزارش شده است، کارشناسان فنی همراه اول ضمن بررسی وضعیت شبکه این اپراتور در مناطق زلزله زده از سرویس دهی مناسب شبکه اطمینان حاصل کردند.

این اپراتور اعلام آمادگی کرده همچون گذشته، از راه رومینگ ملی پذیرای مشترکان سایر اپراتورها در این مناطق باشد.
پایداری شبکه ایرانسل در حوالی «خوی»
اپراتور دوم تلفن همراه هم اعلام نموده که شبکه ایرانسل کاملاً پایدار و درحال خدمت رسانی به مشترکان است.
ایرانسل تاکید کرده که با رصد ۱۰۰ درصدی شبکه به صورت ۲۴ ساعته، همواره در حالت آماده باش قرار دارد تا در صورت بروز و مشاهده کوچک ترین اختلال، آنرا برطرف کرده و بهترین و باکیفیت ترین خدمات را به مشترکان خود عرضه نماید و آمادگی دارد تا درصورت درخواست اپراتورهای دیگر از راه رومینگ ملی، میزبان مشترکان آنها هم باشد.
منبع:

You may also like