به گزارش سئو بوی آلت کوین ها یکی از سخت ترین سال ها را می گذرانند و ارزش آلت کوین های اصلی به شدت کاسته شده و با کاهش احساسات در بازار، بدتر شدن آن هم هنوز در راه می باشد.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا و به نقل از کوین، بعضی از سرمایه گذاران رخدادهای کنونی در بازار رمزارزهای دیجیتال را فرصتی عالی برای خرید سکه هایی با ارزش منصفانه می دانند. آنان معتقدند که سولانا می تواند یک معامله خوب باشد و دلیل آنرا پشتیبانی این رمزارز با بلاک چین قوی همینطور خرید این سکه توسط بعضی از بزرگترین سرمایه گذاران نهادی در جهان می دانند و یکی دیگر از علل، کاهش قیمت آن عنوان شده چون تابحال هیچگاه قیمت آن به اندازه کنونی ارزان نبوده است.
همیشه این ترس وجود دارد که در طول یک رکود بزرگ در بازار، فعالیت اکثریت آلت کوین ها متوقف شود اما سولانا با ارزش بازار ۱۲ میلیارد دلاری آنقدر بزرگ است که هم اکنون نتوانیم آنرا کم کرد.
عملکرد قیمت سولانا هم بسیار جالب است. بعد از رسیدن به حدود ۲۵ دلار، این سکه برای نخستین بار در چند ماه اخیر به زیر ۲۰ دلار سقوط کرد اما از آنجاییکه بازار کریپتو شاهد بهبودی بود، سولانا سایر آلت کوین های بزرگ را رهبری کرد و به صورت کامل از کل بازار پیشی گرفتند.
هم اکنون، سکه حدودا بالای ۳۵ دلار است اما ما فکر نمی نماییم این قیمت نهایی باشد. در واقع، سقوط کریپتو در ژوئن احیانا برای چند هفته ادامه می یابد. اگر سولانا به کمتر از ۲۵ دلار رسید، زمان خرید فرارسیده است.
هر بازاری فراز و نشیب هایی دارد بازار رمزارزهای دیجیتال هم از این قاعده مستثنی نیست. هم اکنون، سرمایه گذاران مشکلات را احساس می کنند اما عوامل زمینه ای که در طول سال ها کریپتو را جذاب کرده هنوز تغییری نکرده است حتی زمانی که چشم انداز کسل کننده می شود، ارزهای دیجیتال بهبود می یابند و سکه هایی مانند سولانا پیشرو خواهند بود.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۹۰۱.۷۶ میلیارد دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۱۰ درصد کمتر شده است. هم اکنون ۴۳.۱۹ درصد کل بازار رمزارزها در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۱۳ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۶۶.۵۲ میلیارد دلار است که ۶.۱۴ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۵.۰۴ میلیارد دلار است که ۸.۱۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۵۷.۶۹ میلیارد دلار است که ۸۶.۷۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۷: ۳۵ بامداد به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۰ هزار و ۳۱۵.۴۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۸۸ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۹.۶۵ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: هزار و ۰۸۱.۷۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۰۷ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۱.۴۳ درصد کاهش
۳- بایننس کوین
قیمت: ۲۱۷.۸۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۹ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۶.۰۴ درصد کاهش
۴- تتر
قیمت: ۰.۹۹۹۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد افزایش
۵- سولانا
قیمت: ۳۵.۱۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۶ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۶۴ درصد افزایش
۶- کاردانو
قیمت: ۰.۴۶۹۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۰.۳۷ درصد کاهش
۷- ریپل
قیمت: ۰.۳۲۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۹ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۴.۴۴ درصد کاهش
۸- پولکا دوت
قیمت: ۷.۵۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۹ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۹.۴۹ درصد کاهش
۹ – یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد افزایش
۱۰- دوج کوین
قیمت: ۰.۰۶۳۲۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۱۷ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۳۴ درصد افزایشYou may also like