بزرگترین اپراتور تلفن همراه روسیه به نام ام تی اس روز سه شنبه اعلام نمود فروش گوشیهای هوشمند دست دوم را با تخفیف آغاز نموده است.

به گزارش سئو بوی به نقل از رویترز، این اپراتور به مصرف کنندگان روسی جایگزین های ارزان تری بجای گوشیهای تازه ارائه می دهد و معتقد می باشد با بهره گیری از این روش تورم کاهش پیدا می کند و توطئه شرکت های غربی در حوزه تعلیق ارسال محموله های حاوی گوشیهای هوشمند جدید به روسیه خنثی می شود.
اپل فروش همه محصولات خودرا در روسیه در اوایل ماه مارس متوقف کرد، اپل یکی از شرکت های غربی است که در واکنش به حمله روسیه به اوکراین از مسکو فاصله گرفته است.
روزنامه کومرسانت اخیراً گزارش داد که فروش برندهای چینی گوشیهای هوشمند در روسیه در دو هفته اول ماه مارس دو برابر شده است.
اکنون، ام تی اس گوشیهای هوشمند برندهای چینی مانند هواوی، هانر، شیوآمی و همین طور تولیدکننده کره جنوبی را با تخفیف هایی حداکثر ۵۰ درصدی ارائه می کند. مقرر است تنوع این گوشیها افزایش یابد.
پاول سوخواروف، رییس توسعه شبکه خرده فروشی ام تی اس، اظهار داشت: این فرصت خوبی برای شرکت ما است تا به مصرف کنندگان راه دیگری برای صرفه جویی در جهت خرید گوشیهای با کیفیت عرضه نماید.

You may also like