سئو بوی: واتساپ به زودی امکان دسترسی همزمان به این پیامرسان از چند دستگاه و گزینه های بیشتر برای قابلیت پیامهای محو شونده را عرضه می کند.

به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک – شرکت مادر واتساپ – در گفت و گو با پایگاه خبری WaBetaInfo تایید نمود که پشتیبانی از دسترسی همزمان به واتساپ در چند دستگاه بزودی افزوده خواهد شد. ویل کت کارت، مدیر واتساپ اظهار داشت: کاربران می توانند حداکثر چهار دستگاه را به یک حساب کاربری متصل کنند. این شرکت پیامرسان همین طور سرگرم کار برای معرفی یک اپلیکیشن واتساپ اختصاصی برای آی پد است.

زاکربرگ اظهار داشت: همگام کردن صحیح پیامها و محتوا در چندین دستگاه حتی وقتی شارژ گوشی شما رو به انتها است چالش فنی بزرگی است اما ما این مسئله را حل کردیم و به دنبال عرضه این امکان در آینده نزدیک هستیم.

این سرویس پیامرسان سال قبل قابلیتی را برای تعیین مدت زمان هفت روزه برای حذف شدن خودکار پیامها معرفی نمود و الان به دنبال توسعه این توانایی است تا به کاربران اجازه دهد تصاویر و ویدیوهایی را به اشتراک گذارند که تنها می توانند یک دفعه مشاهده شوند.

زاکربرگ اظهار داشت: ما همین طور به دنبال عرضه قابلیت “یک بار مشاهده” هستیم تا کاربران بتوانند محتوایی را ارسال نمایند که به محض مشاهده شدن توسط دریافت کننده پیام، حذف شوند.

کاربران واتساپ گزینه ای را برای اجرای ناپدید شدن برای همه چتهای جدید در این اپلیکیشن خواهند داشت.

بر اساس گزارش تک کرانچ، زاکربرگ و کت کارت اعلام کردند این قابلیتها در نسخه بتای عمومی این پیامرسان ظرف یک یا دو ماه آتی عرضه خواهند شد.

منبع:

You may also like