سئو بوی: آمازون اعلام نمود بزودی الزام ماسک زدن برای کارکنان داخل انبارهای این شرکت که بطور کامل واکسینه شده اند، متوقف می شود مگر اینکه قانون چنین مقرراتی را الزامی کند.

به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، آمازون در اطلاعیه ای به کارمندانش اعلام نمود از روز دوشنبه کارمندان آمازون در آمریکا که بطور کامل واکسینه شده اند، دیگر مجبور نیستند از ماسک در هنگام کار استفاده کنند مگر اینکه مقررات ایالتی یا محلی ماسک زدن را الزامی کند.

آمازون در این اطلاعیه اعلام نمود کارکنانی که ۱۴ روز یا بیشتر از زمان دریافت دوز دوم واکسنشان گذشته است، واکسینه کامل محسوب می شوند. کارکنان باید یک کپی از کارت واکسن خودرا به همراه داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده است: از همه کسانی که تدابیر سلامتی مربوط به کووید ۱۹ را رعایت کرده و همچنان ادامه می دهند، بی نهایت تشکر می نماییم. چهارده ماه گذشته راحت نبوده اما مدیران و مشتریان آمازون از فداکاری شما قدردانی می کنند. بی صبرانه منتظر دیدن لبخند شما هستیم.

آمازون اعلام نمود سایر پروتکل های ایمنی کووید ۱۹ به قوت خود باقی می ماند. این شرکت ماه گذشته اقدامات احتیاطی خاصی را در فضای انبارهایش به کار بست که شامل دستورالعمل به کارمندان برای شست و شوی دست، استفاده از مواد ضدعفونی کننده دست و رعایت فاصله گذاری اجتماعی بود.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، از زمانی که مرکز کنترل و پیش گیری از بیماری آمریکا ماه جاری اعلام نمود کسانی که بطور کامل واکسینه شده اند نیازی به استفاده از ماسک ندارند، شمار زیادی از شرکتهای خرده فروشی و رستورانها الزام جهت استفاده از ماسک را تسهیل کرده اند. کاستکو، والمارت، چیپوتل، تارگت و استارباکس همچون شرکتهایی بوده اند که الزام در استفاده از ماسک را تغییر داده اند اما بعضی دیگر از شرکتها مانند گپ و اولترا بیوتی همچنان احتیاطهای ایمنی را برای مدتی حفظ می کنند.

منبع:

You may also like