به گزارش سئو بوی تازه ترین گزارش ها از آن حکایت می کند که احتمالاً سری ششم ساعتهای هوشمند اپل واچ به قابلیت تاچ آی دی مجهز خواهد بود.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، اخیرا گزارش جدیدی از جانب رسانه های مختلف نظیر The Verifier و همینطور کانال یوتیوب iUpdate انتشار یافته است که نشان دهنده قابلیت ها و امکانات جدید نسل بعدی ساعتهای هوشمند اپل واچ است که به نظر می آید یکی از مهم ترین قابلیت های آن تاچ آی دی (Touch ID) خواهد بود.
در واقع به نظر می آید که شرکت آمریکایی اپل با توسعه فناوری تاچ آی دی و یکپارچه کردن آن با دکمه چرخان کناری تحت عنوان دیجیتال کرون (Digital Crown)، می خواهد به کاربران این ساعت هوشمند این امکان را بدهد تا پرداخت های موبایلی راحت تری را انجام دهند و از وارد کردن پین کدها که تجربه خوبی برای آنها به شمار نمی رود، خلاص شوند.
همینطور گفته می شود که اپل واچ سری ۶ نسبت به نسخه های قبلی مقاومت بیشتری در مقابل نفوذ آب از خود نشان خواهد داد.
بیشتر گزارش ها نشان می داد که نسل بعدی ساعتهای هوشمند اپل واچ از سیستم عامل WatchOS 7 بهره خواهند برد که سازگاری بیشتری با دستیار صوتی هوشمند سیری اپل دارد، این دستگاه همینطور توانایی سنجش سطح اکسیژن خون را خواهد داشت و می تواند نظارت و کنترل بهتری بر روی کیفیت و میزان خواب کاربر هم داشته باشد.
اپل قبلا اعلام نموده بود که تحت تأثیر شیوع گسترده ویروس کرونا کنفرانس توسعه دهندگان اختصاصی خود تحت عنوان (WWDC) را به صورت کاملا آنلاین در ماه ژوئن برگزار خواهد نمود که البته هنوز تاریخ دقیق برگزاری این رویداد بزرگ معلوم و مشخص نشده است.
منبع:

You may also like