به گزارش سئو بوی مدیرعامل پست بانک ایران از خدمات دهی گسترده این بانک به زائرین حسینی، همزمان با ایام اربعین خبرداد و بیان کرد: خودپردازهای سیار پست بانک و همینطور برخی از خودپردازهای باجه های بانکی برای عرضه خدمات به زائرین حسینی در مرزهای خسروی، مهران، چزابه و شلمچه مستقر می شوند.
بهزاد شیری که ریاست ستاد اربعین این بانک را بر عهده دارد، به ایسنا اظهار داشت: در سه استان کرمانشاه، ایلام و خوزستان ستاد فرعی اربعین پست بانک ایران به ریاست مدیریت شعب استان مربوطه تشکیل و نسبت به اجرای مصوبات ستاد مرکزی اقدام خواهند کرد. خودپردازهای سیار پست بانک و همینطور برخی از خودپردازهای باجه های بانکی برای عرضه خدمات به زائرین حسینی در مرزهای خسروی، مهران، چزابه و شلمچه مستقر می شوند. همینطور سه استان مذکور به منظور تامین نقدینگی لازم برای خودپردازها با هماهنگی ناظر پولی بانک مرکزی اقدامات لازم را انجام خواهند داد.
ایشان در ادامه با اشاره به افزایش ساعات کاری پست بانک در نقاط مرزی مورد نظر اظهار داشت: با عنایت به افزایش تردد زائرین در سه استان کرمانشاه، ایلام و خوزستان علاوه بر آمادگی این بانک برای عرضه خدمات به مسافران و شهروندان عازم کشور عراق، برنامه ریزی لازم برای عرضه خدمات در زمان های پس از ساعات اداری در شعب کشیک صورت گرفته است که بدین منظور کمیته ­ای با عضویت مدیر امور شعب، مدیر امور مالی، مدیر امور حراست و مدیر امور فناوری در مورد نحوه و ساعت کار شعب کشیک رسیدگی و پیگیری خواهند کرد.
مدیرعامل پست بانک ایران تصریح کرد: برنامه ریزی های لازم بگونه ای انجام شده که در صورت بروز هرگونه مشکل یا اختلال احتمالی در عملکرد دستگاه های خودپرداز و سایر تجهیزات خدمات رسانی در مرزهای چهارگانه، در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل احتمالی رفع گردد.
شیری از عرضه خدمات در اماکن اقامتی پست بانک در سه استان کرمانشاه، ایلام و خوزستان خبرداد و اضافه کرد: در مورد تجهیز اماکن و مهمانسراهای متعلق به پست بانک در راه زائرین با برنامه ریزی مدیر امور شعب استان مربوطه اقدامات لازم انجام می شود.
وی از آمادگی صرافی متعلق به پست بانک ایران، در روزهای اربعین حسینی اطلاع داد و اظهار داشت: تمام تلاش خویش را خواهیم کرد تا در صورت امکان شعبات سیار صرافی در نقاط مرزی مورد نظر خدمات رسانی کنند.
مدیرعامل پست بانک ایران در انتها به راه اندازی موکبی های حسینی پست بانک ایران اشاره نمود و اظهار داشت: این موکب ها در شهرهای مرزی با عراق و به همت کارکنان عاشق خاندان (ع) برای خدمت رسانی به زائرین راه اندازی می شوند. همینطور در روز اربعین حسینی ایستگاه فرهنگی پست بانک ایران در میدان حرم عبدالعظیم حسنی(ع) در شهرری مستقر شده و از عاشقان خاندان علیهم السلام استقبال می کند.You may also like