سئو بوی: شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور با پوشش سراسری ۳G و ۴G، رنج جدید شماره های رُند و خوش آهنگ خودرا به روشی نوین و بدون نیاز به شرکت در پروسه مزایده، در اختیار متقاضیان قرار داد.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی شاتل موبایل، امکان خرید رنج جدید شماره های رُند و خوش آهنگ این اپراتور با پیش شماره جدید ۰۹۹۸۱۴، در سه دسته بندی شماره های یک ستاره، شماره های دو ستاره و شماره های سه ستاره برقرار شد. این شماره ها، با قابلیت انتخاب شماره رند از میان هزاران گزینه موجود، همراه با بسته های یک ماهه و بوسیله فروش اینترنتی در shop.shatelmobile.ir، فروش تلفنی بوسیله تماس با ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰، ارسال حرف R بوسیله پیامک به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ و همین طور فروش حضوری در بیشتر از ۱۳۰۰ نمایندگی شاتل موبایل در سراسر کشور، ارائه می شوند.
شاتل موبایل قبل از این شماره های رند یک تا سه ستاره خودرا در رنج های ۰۹۹۸۱۰، ۰۹۹۸۱۱ و ۰۹۹۸۱۲ به بازار عرضه نموده بود و حالا با عرضه رنج ۰۹۹۸۱۴ شماره های رند جدیدتری به این سبد افزوده است.
بنابر اعلام این اپراتور تلفن همراه، شماره های رند یک ستاره با قیمت ۶۰ هزار تومان، شماره های رند و مرتب دو ستاره با قیمت ۱۰۰ هزار تومان و شماره های رند سه ستاره با قیمت ۱۵۰ هزار تومان همراه با بسته ی آغازینی شامل اینترنت همراه یک ماهه، دقایق مکالمه و پیامک برون شبکه، مکالمه و پیامک نامحدود درون شبکه و یک ماه، اشتراک سرویس فیلم و سریال نماوا در شرایطی برابر و بدون نیاز به مزایده به متقاضیان عرضه می شوند.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر، انتخاب و خرید شماره های رُند و مرتب شاتل موبایل با پوشش سراسری ۳G و ۴G و پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند با مرکز تماس شبانه روزی این اپراتور به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند یا به وب سایت رسمی این اپراتور و یا نمایندگی های شاتل موبایل در سراسر کشور بازگشت نمایند.
فهرست نشانی نمایندگان فروش و خدمات بعد از فروش سیم ‍ کارت های شاتل موبایل بوسیله وبسایت www.shatelmobile.ir و یا تماس با مرکز تماس شبانه روزی این اپراتور به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ قابل دریافت است.
منبع:

You may also like