به گزارش سئو بوی با رونمایی از پردازنده نسل نهم جدید شرکت اینتل، شرکت ایسر و ایسوس نوت بوک های تازه ای را عرضه می کنند که مجهز به این تراشه و هم پردازنده های گرافیکی جدید شرکت ان ویدیا است.
به گزارش سئو بوی به نقل از زددی نت، پردازنده جدید اینتل i۹-۹۹۸۰HK نام دارد و از قدرت و سرعت بالایی برای اجرای بازی های ویدئویی، پردازش فایل های چندرسانه ای و غیره برخوردار می باشد. نوت بوک های ایسر Predator Helios ۳۰۰، Nitro ۷، Nitro ۵ و Aspire ۷ نام دارند و مجهز به یکی از پردازنده های گرافیکی GeForce GTX ۱۶۶۰Ti یا ۱۶۵۰ هستند. پردازنده جدید اینتل باز که در این نوت بوک مورد استفاده قرار گرفته Core i۷-۹۷۵۰H نام دارد. برمبنای اعلام ایسر عملکرد پردازنده های گرافیکی ان ویدیا تا ۵۰ درصد بهتر از پردازنده های قبلی تولیدی خود این شرکت است. زمان دقیق عرضه و قیمت این نوت بوک ها هنوز اعلام نشده است.
البته ایسر تنها شرکتی نیست که همزمان با عرضه پردازنده های جدید اینتل و ان ویدیا محصولات جدیدی عرضه خواهدنمود. Zephyrus S و Zephyrus M دو لپ تاپ جدید این شرکت هستند که دارای ۳۲ گیگابایت رم و نمایشگری با دقت ۱۰۸۰ پیکسل هستند و در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ به بازار می آیند. دل باز لپ تاپ های G۵ و G۷ خودرا بر همین مبنا به روزرسانی کرده و با نمایشگرهای ۴K روانه بازار خواهدنمود.

You may also like