سئو بوی: کادیلاک بتازگی جزییات بیشتری را در مورد خودروی برقی لوکس تازه خود موسوم به سلستیک ارائه کرده است.

به گزارش سئو بوی به نقل از انگجت، این سدان سفارشی دارای پیشرانه دو موتوره ۶۰۰ اسب بخاری، چهار چرخ با قابلیت انتقال نیروی محرکه و بسته باتری اولتیوم ۱۱۱ کیلووات ساعتی است.
شتاب صفر تا ۱۰۰ این خودرو برابر با ۳.۸ ثانیه و برد تخمینی آن پس از هر بار شارژ برابر با ۴۸۰ کیلومتر است. بدین سبب سلستیک یکی از سریع ترین خودرو های برقی جهان است.
کادیلاک این خودروی برقی را یک محصول راحت توصیف کرده است. نرمی سیستم تعلیق بادی تطبیقی و سیستم کنترل هدایت فعال، رانندگی پایدارتری را در هنگام عبور از پیچ ها ممکن می کند، در صورتیکه چرخ ها و لاستیک های ویژه ۲۳ اینچی هم رانندگی دقیق و انتقال صدای کمتری را از جاده ممکن می کنند.
صفحه نمایش ۵۵ اینچی داشبورد و سقف شیشه ای هوشمند با رنگ های متغیر خاصیت های بارز دیگر این خودرو هستند. بر روی سلستیک سیستم صوتی AKG با ۳۸ بلندگو با صدای رسا، سه بلندگوی خارجی و سیستم حذف فعال نویز دنیای بیرون نصب شده است. امکان رانندگی بدون هندزفری یا Ultra Cruise، نمایشگرهای ۱۲.۶ اینچی در صندلی های پشتی، نورپردازی دقیق LED و سیستم دوربین جدیدی برای ثبت صحنه تصادف و تشخیص سرقت امکانات دیگر این خودرو است. خدمات گوگل مانند دستیار، نقشه و پلی استور هم در دسترس هستند. این خودرو در در دسامبر ۲۰۲۳ با قیمت ۳۰۰۰۰۰ دلار عرضه می شود.

You may also like