به گزارش سئو بوی اینستاگرام با افزودن قابلیت مولتی تسکینگ یا انجام همزمان چند کار، به کاربران این شبکه اجتماعی اجازه می دهد همزمان با مرور فید، چت کنند.

به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، با این تغییر، چتهای جدید بالای بخش فید ظاهر می شود و کاربران می توانند همزمان با مرور فید، با زدن روی بخش پیام، پاسخ دهند.

این اپلیکیشن همین طور میانبری را اضافه کرده تا اشتراک گذاری پستها سریعتر شود. کاربران بجای گشتن در لیست دوستانشان، می تواند چهار دوست را مشخص کنند که در هنگام انتخاب گزینه اشتراک گذاری، بعنوان میانبر ظاهر خواهند شد.

اینستاگرام همین طور قابلیت اشتراک گذاری آهنگ را اضافه می کند که به کاربران امکان می دهد ۳۰ ثانیه پیش نمایش آهنگهای اسپاتیفای، اپل موزیک و آمازون موزیک را به اشتراک گذارند.

از زمانی که شرکت مِتا یکپارچگی اینستاگرام و مسنجر را آغاز نموده است، چت داخلی اینستاگرام بطور مستمر قابلیتهای بیشتری پیدا کرده و شباهت بیشتری به مسنجر یافته است. حالا کاربرانی که پیامهای دریافتی هر دو اپلیکیشن را به یکدیگر لینک کرده اند، در قسمت بالای بخش پیامهای مستقیم (DM)، می توانند ببینند کدام یک از دوستانشان آنلاین هستند.

اینستاگرام همین طور میانبر @Silent را مشابه بروزرسانی اخیر مسنجر افزوده است. اضافه کردن این میانبر به پیامها اجازه می دهد پیامها بدون نوتیفیکشن (اعلان)، دریافت شوند. همین طور چتهای گروهی قابلیت نظرسنجی خواهند داشت و نظرسنجی دیگر منحصر به استوری نخواهد بود.

بر اساس گزارش وب سایت انگجت، این بروزرسانی فورا برای همه قابل دسترس نخواهد بود. این شرکت اعلام نمود قابلیتهای جدید در بعضی از کشورها عرضه می شود و سپس در دسترس کاربران جهانی قرار می گیرد اما به نام کشورها یا زمان ارائه جهانی آنها اشاره ای نکرد.
You may also like