شرکت اسنپ که مالک اسنپ چت است، برای پشتیبانی از بلندپروازیهای رو به رشد خود در حوزه هایی مانند حقیقت افزوده و ویدیوی کوتاه، کارمندانش بیشتری را استخدام می کند.

به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، این استخدام کارمندان جدید بعد از یک سال پر فراز و نشیب برای اسنپ صورت می گیرد. تبلیغات کنندگان جدید اوایل سال ۲۰۲۱ به پلت فرم Gen-Z سرازیر شدند اما ارزش سهام اسنپ اندکی بعد به علت مشکلات زنجیره تأمین و چالشهای تبلیغات ناشی از تغییر سیاستهای ردیابی کاربران در iOS اپل، ریزش کرد.

درآمد اسنپ سال میلادی گذشته بر اساس سالانه ۶۴ درصد رشد کرد و شمار کاربران روزانه فعال اسنپ چت که محصول اصلی اسنپ است، در سه ماهه چهارم به ۳۱۹ میلیون نفر افزوده شد که ۲۰ درصد بالاتر از سال ۲۰۲۰ بود. اسنپ همینطور در سال ۲۰۲۱ شمار کارکنانش را به حدود ۵۶۶۱ نفر در سرتاسر جهان افزایش داد که ۴۷ درصد بالاتر از سال ۲۰۲۰ بود.

بررسی آمار وزارت کار آمریکا توسط بیزنس اینسایدر نشان داده است اسنپ در فاصله اکتبر سال ۲۰۲۰ تا دسامبر سال ۲۰۲۱ به بعضی از کارمندانش در آمریکا بین ۵۰ هزار و ۳۱۵ دلار تا ۵۰۰ هزار دلار در سال برای مشاغل مختلف پرداخت کرد و حتی به یک نفر ۱.۹۵ میلیون دلار داد. میانگین حقوق سالانه در اسنپ ۱۵۷ هزار دلار است.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، اسنپ اعلام نموده که متعهد است به همه کارمندانش یک دستمزد قابل معاش بپردازد که به یکپارچگی کار و زندگی سالم و اقتصاد محلی که در آن کار می کنند، کمک نماید. این شرکت به افرادی که تازه استخدام می شوند، حداقل ۱۵ هزار دلار غیرنقدی عرضه می کند و پایه نرخ حقوق سالانه برای کارمندان در دفتر مرکزی خود در سانتا مونیکا را ۷۰ هزار دلار اعلام نموده است.

منبع:

You may also like