سئو بوی: شرکت توییتر اعلام نمود مدیر امنیت و مدیر امنیت اطلاعات از این شبکه اجتماعی جدا شده و در هفته های آتی این شرکت را ترک می کنند.

به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، این تغییر و تحولات بعد از کناره گیری جک دورسی، هم موسس توییتر از سمت خود بعنوان مدیرعامل در نوامبر صورت می گیرد. وی اداره این شرکت را به دست پاراگ اگراوال سپرد که از آن زمان در ساختار مدیریت این شرکت شبکه اجتماعی تغییراتی داده است. توییتر مشخص نکرد آیا خروج این دو مدیر بصورت داوطلبانه بوده است یا خیر.

پیتر زاتکو، هکر سابق که به ماج (Mudge) معروف بود، در سال ۲۰۲۰ بعد از اینکه توییتر با یک رخنه امنیتی روبرو شد و در جریان آن هکرها موفق شدند از حسابهای احراز هویت شده اشخاص سرشناس نظیر بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت و ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا پیام ارسال کنند، به سمت مدیر امنیت منصوب گردید.

بر اساس گزارش رویترز، نیویورک تایمز، اولین رسانه ای بود که خبر خروج زاتکو و رینکی سِتی، مدیر امنیت اطلاعات از توییتر را منتشر نمود. طبق یادداشتی که روز چهارشنبه پاراگ اگراوال به کارمندان توییتر ارسال کرد، این تغییرات به دنبال ارزیابی نحوه اداره امور در این سازمان و تاثیر آن بر کار اولویت دار صورت گرفته و ماهیت این وضعیت آنچه که اگراوال امکان دارد با کارمندانش در بین بگذارد را محدود کرده است.

منبع:

You may also like