زوم با استفاده از ابزار طراحی شده توسط استارت اپ لیمینال به امکانات پخش حرفه ای چندرسانه ای مجهز می شود و خدمات ویدئو کنفرانس خویش را هم تقویت می کند.

به گزارش سئو بوی به نقل از ورج، لیمینال دو افزونه هم طراحی نموده که زوم او اس سی و زوم ایزو نام دارند و از آنها میتوان برای پخش زنده حرفه ای رویدادهای خبری و اطلاع رسانی استفاده نمود. زوم می گوید با خرید لیمینال این نرم افزارها را به اپلیکیشن زوم می افزاید تا کاربران خدمات متنوع تر و با کیفیت تری را تجربه کنند.
زوم او اس سی برای حرفه ای کردن نشست های جمعی و حرفه ای و خبری با استفاده از پروتکل کنترل آزاد صدا یا او اس سی مورد استفاده قرار می گیرد و امکان افزودن امکانات سخت افزارها، سرورهای رسانه ای و نرم افزارهای ثالث چندرسانه ای به زوم را به وجود می آورد.
در عین حال زوم ایزو انتقال فید ویدئویی هر شرکت کننده در یک رویداد را در چارچوب خروجی حرفه ای ممکن می کند. این فید را میتوان باکیفیت بالا برای پخش حرفه ای و چندرسانه ای به کار گرفت.
زوم می گوید از این طریق میتوان دو شکل سنتی و نوظهور پخش رسانه ای را به یکدیگر پیوند زد و ابزار مختلفی برای کنترل آنها در اختیار گرفت. از این طریق استودیوها، سالن های نمایش و انواع سازمان ها می توانند پخش زنده حرفه ای را بر بستر اینترنت تجربه کنند.


منبع:

You may also like