به گزارش سئو بوی نماینده مردم ماکو در مجلس خواهان تسریع در فراهم کردن تجهیزات فنی و امکانات و خدمات اینترنتی در روستاهای ماکو و چالدران شد.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، محمد علیپور در تذکری در جلسه علنی بامداد امروز (یکشنبه) مجلس ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: تذکر من به وزیر ارتباطات است، اغلب روستاهای ماکو و چالدران فاقد ارتباطات اینترنتی هستند و در شرایط کرونایی خانواده ها ناچارند بچه ها را جهت استفاده از برنامه های مجازی به ارتفاعات روستاها ببرند که در معرض سرما و حیوانات وحشی قرار می گیرند.
وی ادامه داد: فهرست روستاهای فاقد امکانات اینترنتی در چهار شهرستان تهیه شده و منتظر اقدام وزیر است. از وزیر ارتباطات می خواهم هر چه سریعتر تجهیزات فنی و امکانات و خدمات اینترنتی را فراهم نمایند و به اداره مخابرات استان دستورات لازم را بدهند.
علیپور همینطور در تذکری به وزیر راه خواهان توزیع عادلانه اعتبارات قیر شد و اظهار داشت: سهمیه استان آذربایجان غربی و کمربندی ماکو را به جاهای دیگر ندهید. اگر در این حوزه غفلت شود باید به مردم و مجلس پاسخگو باشید.
او همینطور در تذکری به وزیر صنعت و سازمان تعزیرات و دستگاههای نظارتی هم اظهار داشت: با نظارت دقیق جلوی افزایش روز به روز قیمت کالاهای مصرفی مردم را که فشار طاقت فرسایی به مردم و اقشار ضعیف وارد می نماید بگیرید و اجازه ندهید فرصت طلبان عرصه را بر مردم تنگ کنند.
منبع:

You may also like