به گزارش سئو بوی لپ تاپ جدید لنوو با نمایشگر لمسی ۱۳.۳ اینچی و تاشو برای پیش سفارش عرضه شده است. این اولین نوت بوک تاشوی جهان است.

به گزارش سئو بوی به نقل از سی نت، شرکت لنوو لپ تاپ «تینک پد ایکس ۱ فولد» را رونمایی نمود و این دستگاه آماده پیش سفارش است.
این شرکت چینی ادعا می کند دستگاه مذکور اولین نوت بوک تاشو جهان است. این دستگاه دارای نمایشگر لمسی او ال ای دی ۱۳.۳ اینچی با وضوح ۲Kاست که از وسط تا می شود.

نمایشگر «تینک پد ایکس ۱ فولد» توسط شرکت ال جی ساخته شده است. این دو شرکت برای حل چالش های فنی نمایشگر ۴ سال با یکدیگر همکاری کردند. در نهایت آنها فناوری نوینی برای لولا و یک ساختار خاص از جنس فیبرکربنی و آلیاژ منیزیم ساختند که فرآیند تا و باز شدن دستگاه را تسهیل می کند.

کاربر با تا کردن دستگاه می تواند از آن برای مطالعه استفاده نماید یا آنرا نیمه خم کند و روی یک قسمت تایپ نماید.
در حقیقت «تینک پد ایکس ۱ فولد» یک نوت پد بزرگ و لپ تاپی با ویندوز۱۰پرو، استاندارد وای فای۶ و گزینه ۵Gاست. افراد می توانند با پرداخت ۲هزار و ۴۹۹ دلارپیش سفارش برای آن ثبت کنند.

«تینک پد ایکس ۱ فولد» دارای اکسسوری های مختلفی است که آنها هم قابل پیش سفارش هستند. یکی از این اکسسوری ها «مود پن» است که در حقیقت برای نقاشی روی دستگاه است.
اکسسوری دیگر « پایه ایزل» نام دارد که به پشت دستگاه می چسبد و اجازه می دهد دستگاه به صورت افقی یا عمدی قرار گیرد. اما از همه جالب تر یک مینی کیبورد بلوتوثی است که می تواند شارژ را ذخیره کند و به قسمت بالای دستگاه اصلی متصل می شود.

You may also like