سئو بوی: اپراتور اول در آستانه شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی مراکز آموزشی، خبر از رایگان کردن پهنای باند دسترسی به سامانه شاد، ارائه بسته های اینترنت آموزش با تخفیف ویژه و عرضه سیمکارت انارستان داد.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در آستانه شروع سال تحصیلی جدید و لزوم تشکیل کلاس های درسی دانش آموزان و دانشجویان به صورت مجازی، هزینه دسترسی به سامانه شاد را مجانی اعلام نمود.
اینترنت سامانه شاد مجانی می شود؛ والدین دانش آموزان و معلمان می توانند بدون هیچگونه نگرانی بابت هزینه های دسترسی به محتوای موجود روی این سامانه، به شکل مجانی به محتوای اپلیکیشن شاد دسترسی داشته باشند.
سرویس اینترنت دانش آموزی؛ سرویس اینترنت دانش آموزی هم برای ایجاد فضای امن اینترنت به منظور استفاده دانش آموزان از محتوای آموزشی مورد نیاز از راه کد دستوری(ستاره مربع) فعال خواهد شد. والدین می توانند برای اطمینان از دسترسی فرزندان خود به فضای اینترنتی سالم، این سرویس را فعال کنند.
با فعالسازی این سرویس امکان دسترسی فقط به محتوای آموزشی در نظر گرفته شده، وجود خواهد داشت؛ همینطور در هر زمان که والدین تمایل داشته باشند، می توانند سرویس اینترنت دانش آموزی را غیرفعال کرده و مطابق روال قبل به کلیه محتوای اینترنتی مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.
عرضه بسته های دیتای آموزشی؛ همینطور برای آن دسته از دانش آموزان و معلمان که از بسترهای دیگر آموزشی استفاده می نمایند، بسته های اینترنت آموزش با تخفیف ویژه ‎ای در نظر گرفته شده است.
این بسته ها که در ایام آتی با کددستوری فعال می شوند، جهت استفاده از محتوای آموزشی مورد نیاز دانش‎آموزان و معلمان در نظر گرفته شده است و شامل حال تمامی مشترکان همراه اولی خواهد شد.
عرضه سیمکارت انارستان با اینترنت پاک؛ در ادامه عرضه سرویسهای مختص ایام تحصیل، همراه اول همچون گذشته و در جهت هویت بخشی به کودکان و نوجوانان، سیمکارت انارستان را که سیم کارتی اعتباری برای کودکان ۶ تا ۱۸ ساله است عرضه می کند.
والدین می توانند برای ایجاد امکان استفاده از فضای اینترنتی سالم، مطمئن و متناسب با نیازمندی های دانش آموزان همچون سامانه شاد، این سیمکارت را برای فرزندان خود تهیه کنند و از امکانات ویژه آن بهره مند شوند.
منبع:

You may also like