سئو بوی: جلسه هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با حضور مهندس فلاح جوشقانی، معاونت وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اجرا شد.

به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، و به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، عصر دوشنبه، ۱۹ خرداد ماه سال ۹۹، جلسه هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با حضور، مهندس فلاح جوشقانی، معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در ساختمان زنده یاد دکتر غفاریان انجام شد.

این جلسه هیات مدیره شرکت مخابرات ایران بمنظور بررسی توسعه ۵میلیون اینترنت پرسرعت در برنامه سال ۹۹، تعامل و همسویی با اهداف کلان و سیاست های راهبردی حوزه ICT و بررسی راهکارهای مناسب برای تحقق اهداف این حوزه از دو منظر رگولاتوری و شرکت مخابرات ایران و همین طور رفع موانع موجود در این راه انجام شد.

شرکت مخابرات ایران بعنوان بزرگترین اپراتور مخابراتی کشور با قدیمی ترین برند حوزه ارتباطات همیشه در راه ارائه خدمات حوزه ICT پیشرو بوده و با رویکرد تعامل سازنده با نهادهای قانونگذار، در راه پیشرفت حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گام برمی دارد.

در این جلسه، دکتر صفری، رئیس و اعضای هیات مدیره، مهندس صدری، مدیرعامل با حضور مهندس فلاح جوشقانی، معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و برخی از معاونین مدیرعامل شرکت مخابرات ایران شرکت داشتند.

منبع:

You may also like