به گزارش سئو بوی گزارش ها حاکیست که نوکیا هم به سمت توسعه، تولید و عرضه یک مدل گوشی هوشمند تاشو مجهز به نمایشگر انعطاف پذیر روی آورده است.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، اخیرا اخبار و گزارش های جدیدی در منابع و رسانه های خبری انتشار یافته است که نشان داده است شرکت اچ ام دی گلوبال که وظیفه و مسئولیت فروش و عرضه گوشیهای نوکیا را برعهده دارد، درصدد ورود به بازار گوشیهای هوشمند تاشو مجهز به صفحه نمایش انعطاف پذیر است و می خواهد بزودی گوی رقابت را از سایر رقبای خود همچون سامسونگ، هواوی و موتورولا برباید.
نوکیا که در سال های اخیر به لطف تلاش و سیاست گذاری های درست شرکت اچ ام دی گلوبال، باری دیگر توانست در بازارهای جهانی فروش موبایل احیا شده و حرفی برای گفتن داشته باشد. حالا به نظر می آید که نوکیا تصمیم گرفته است با روی آوردن به توسعه و عرضه گوشیهای هوشمند تاشو به سایر رقبای خود بپیوندد و بدین ترتیب سهم خویش را در بازارهای جهانی افزایش دهد.
این گزارش ها که در وب سایت phonearenaآمده است، نشان داده است که احیانا گوشی هوشمند تاشوی نوکیا در اواخر سال ۲۰۲۰ یا اوایل ۲۰۲۱ میلادی روانه بازار خواهد شد.
بیشتر از یک سال است که غول های تکنولوژی همچون سامسونگ و هواوی از برنامه های خود برای معرفی و عرضه گوشیهای هوشمند تاشو و انعطاف پذیر اطلاع داده اند تا جایی که اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی هم شاهد رونمایی گلکسی فولد سامسونگ و هواوی ایکس تاشو بود. این روزها که بازار معرفی و عرضه گوشیهای هوشمند تاشو مجهز به صفحه نمایش انعطاف پذیر و تا شدنی بسیار داغ و پر تب و تاب شده است، خیلی از شرکت های بزرگ جهان به سمت و سوی طراحی و توسعه این محصولات روی آورده اند که از مهمترین آنها می توان به سامسونگ و هواوی اشاره نمود.
از آنجائیکه بازار گوشیهای هوشمند به مرحله اشباع رسیده و شرکت های سازنده هم با معرفی و افزودن قابلیت های جدید، دیگر نمی دانند باید برای جلب مشتریان بیشتر و رضایت طرفدارانشان چه کار کنند، به سمت گوشیهای هوشمند تاشو و منعطف روی آورده اند تا شاید بتواند بازار راکد و بی تلاطم را رونق بخشد و تحولات عظیم و قابل توجهی را برای کاربران و شرکت های تولیدکننده موبایل به ارمغان بیاورد.You may also like