سئو بوی: کاربران برنامه your phone در ویندوز ۱۰ از این پس قادر خواهند بود با اتصال گوشی اندرویدی خود به کامپیوتر، با دوستان و مخاطبان موردنظر خود تماس برقرار کنند.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، مایکروسافت شرکت توسعه دهنده سیستم عامل ویندوز اخیرا اعلام نموده است که کاربران در جدیدترین نسخه از این سیستم عامل یعنی ویندوز ۱۰ قادر خواهند بود از این پس تماس تلفنی نیز برقرار کنند.
برنامه Your Phone مبتنی بر ویندوز ۱۰ در جدیدترین به روزرسانی خود برای کاربران کامپیوتر امکان برقراری تماس تلفنی را برقرار کرده است تا آنها بتوانند با مخاطبان و دوستان موردنظر خود گوشیهای هوشمند اندرویدی خودرا بطور مستقیم به کامپیوتر شخصی خود متصل کنند و از آن طریق تماس تلفنی و صوتی با سایر کاربران برقرار کنند.
طبق گزارش وب سایت wincentral، این برنامه پیش تر نیز امکان همگام سازی پیام های متنی و اعلان ها و عکس ها را از گوشی اندرویدی با کامپیوتر شخصی ویندوز ۱۰ برای کاربران فراهم نموده بود و حالا نیز با افزودن یک قابلیت جدید و کاربردی دیگر می خواهد نظر و توجه خیل عظیمی از کاربران کامپیوتر را به سمت و سوی خود جلب نماید.
علاقمندان برای دریافت و استفاده از این توانایی جدید و کاربردی تنها کافیست برنامه Your Phone را از فروشگاه آنلاین و اینترنتی مایکروسافت استور دانلود و بر روی کامپیوتر شخصی خود نصب کنند. در صورتی هم که این برنامه را بر روی سیستم خود دارند، باید توجه داشته باشند که آخرین آپدیت و به روزرسانی آنرا دریافت کرده باشند تا بتوانند از این توانایی جدید بهره مند شوند. همین طور طبق گفته های شرکت توسعه دهنده آن، سیستم عامل اندروید گوشیهای هوشمند کاربران نیز باید نسخه ۷ و بالاتر از آن باشند.
منبع:

You may also like