به گزارش سئو بوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم رونمایی از ناوگان برقی شرکت ملی پست با اشاره به این که پست در گذشته دارای ناوگان هوایی بود، اظهار داشت: با راه اندازی اولین پهباد پستی، ناوگان هوایی پست باردیگر زنده شد.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، محمد جواد آذری جهرمی در مراسم رونمایی از ناوگان برقی شرکت ملی پست با اشاره به اینکه وزارت ارتباطات با تجهیز پست به ناوگان برقی به پروژه تهران هوشمند پیوست، اظهار داشت: شرکت ملی پست با اجرای طرح پست پلاس یکی از آلوده ترین مناطق تهران را به ۲۰۰ موتور برقی، ۵۰ دوچرخه و ۱۰ ماشین برقی مجهز می کند و یک گام در این عرصه به پیش می رود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اضافه کرد: در حوزه آلودگی هوا حرف زدن کافی است و باید عمل کرد.
آذری جهرمی با اشاره به این که هیچ سورپرایزی بهتر از گام برداشتن برای سلامتی مردم نیست، اظهار داشت: در سال های گذشته پست دارای ناوگان هوایی بود اما کنار گذاشته شد و با راه اندازی اولین پهباد پستی ناوگان هوایی پست باردیگر زنده شد و با اولویت در خدمت هلال احمر و اورژانس قرار می گیرد تا به نیازهای دارو و درمان بیماران نیز کمک نماید.
وزیر ارتباطات با بیان این که اگر پروژه پهباد پستی در کشور خارجی انجام می شد جوانان ما حسرت می خوردند، اشاره کرد: پروژه پهباد پستی به دست جوانان خلاق ایرانی انجام شده است و ما با جدیت این پروژه را پیگیری می نماییم و با نظر خواهی از مردم اسم مناسبی را برای اولین پهباد پستی انتخاب خواهیم کرد.
وی با تاکید به اینکه شوخی مردم در این زمینه را می پذیریم، اضافه کرد: نظرات مردم در هر قالبی ولو شوخی ها باارزش است.
آذری جهرمی اشاره کرد: پست پلاس به صورت پایلوت در یک منطقه از تهران اجرا می شود و با بررسی نتیجه آن در بقیه مناطق تهران و کشور نیز پیاده سازی خواهد شد.
منبع:

You may also like