سئو بوی: یکی از مفسرین ارشد محصولات اپل اخیرا برآورد کرده است که این شرکت می خواهد در پاییز سال آینده چهار گوشی آیفون مجهز به شبکه ۵G معرفی و عرضه نماید.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، جف کوال، کارشناس و تحلیلگر فعال در موسسه Nomura روز سه شنبه در یادداشتی نوشت و اعلام نمود که اپل به احتمال زیاد چهار مدل گوشی آیفون در پاییز سال ۲۰۲۰ میلادی رونمایی خواهدنمود که هر چهار مدل آن به قابلیت پشتیبانی از شبکه نسل پنجم اینترنت همراه ( شبکه ۵G ) مجهز خواهند بود.
او همینطور پیش بینی کرده است که آیفون ۱۲ دو دوربین اصلی دارد که یکی از مدلهای آن به صفحه نمایشی به اندازه ۵.۴ اینچ و دیگری ۶.۱ اینچ تجهیز شده است. در کنار آنها، دو مدل دیگر ۶.۱ اینچی و ۶.۷ اینچی دیگر نیز توسط اپل معرفی و عرضه خواهد شد تا به کاربران اجازه دهد با کیفیت بالاتری محتوای موردنظر خودرا مشاهده و تماشا کنند.
طبق گزارش وب سایت barrons، نکته قابل توجه آن است که هر چهار مدل گوشیهای آیفون ۱۲ از قابلیت پشتیبانی از شبکه ۵G برخوردار خواهند بود و این امکان تنها منحصر به گوشیهای پرچمدار آیفون نخواهد بود.
این در حالیست که پیش تر آمار و گزارش های انتشار یافته نشان می داد نسل بعدی گوشیهای آیفون مقرر است کاملا بدون سیم (wireless) باشند، به عبارتی دیگر، هیچ گونه درگاه اتصالی برای ورودی و خروجی کابل ها نداشته باشند.
منبع:

You may also like