به گزارش سئو بوی شبکه اجتماعی توییتر قابلیت جدیدی را به پلتفرم خود افزوده تا کاربران بتوانند پاسخ سایر افراد به توییت ها را پنهان کنند.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، توییتر که بدون شک یکی از بزرگترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان به حساب می آید، اخیرا قابلیت جدیدی را معرفی و برای کاربران بعضی از کشورها فعال کرده است که به کاربران امکان پنهان و مخفی کردن ریپلای سایر کاربران به توییت های انتشار یافته در پلت فرم این شبکه اجتماعی را فراهم خواهد نمود.
توییتر اوایل سال جاری میلادی بود که اعلام نمود تست و آزمایش هایی را برای فعالسازی این توانایی جدید آغاز کرده است و حالا به نظر می آید این مرحله آزمایشی به اتمام رسیده و توییتر از پنج شنبه گذشته، ۲۱ نوامبر ۲۰۱۹، این امکان جدید را برای کاربران فعال در ایالات متحده آمریکا، کانادا و ژاپن فعالسازی کرده است.
طبق گزارش وب سایت Adweek، نحوه انجام کار این توانایی بدین صورت است که کاربران قادر خواهند بود پاسخ (reply) سایر افراد به توییتها را که علاقه ای به نمایش آنها ندارند، از معرض دید خارج کرده و مخفی کنند. این بدان معناست که پاسخ های پنهان شده در زیر پست های به اشتراک گذاشته شده افراد، به صورت مستقیم قابل مشاهده برای کاربران نخواهند بود اما در صورتیکه کاربران تمایلی برای مشاهده و دنبال کردن این پاسخ ها داشته باشند، می تاوندن آنها را در بخش اختصاصی reply ها مشاهده کنند.
برای فعالسازی این توانایی، کاربران تنهاکافیست روی آیکون پیکان در گوشه ی بالا سمت راست توییتر کلیک کنند تا در پنجره باز شده، قابلیت “پنهان کردن پاسخ ها” را انتخاب کنند. همینطور پاسخ ها هر زمانی که کاربر بخواهد، قابلیت درآمدن از حالت مخفی سازی را دارند.
هنوز خبری در خصوص تاریخ انتشار رسمی و همگانی این توانایی برای عموم کاربران در تمامی کشورهای جهان منتشر نشده است.You may also like