به گزارش سئو بوی گزارش های جدید نشان داده است موبایل جدید سامسونگ با نمایشگر ۶.۵ اینچی و دوربین های پشتی L شکل ایجاد می شود. دوربین سلفی این دستگاه هم ۳۲ مگاپیکسلی است.
به گزارش سئو بوی به نقل از جی اس ام آرنا، سامسونگ مقرر است گلکسی A۵۱ را در سه ماهه نخست ۲۰۲۰ میلادی رونمایی کند. گزارشی اخیر نشان داده است سامسونگ تولید این موبایل در هند را شروع کرده است. گزارشی دیگر هم مشخصات آنرا فاش کرده است.
طبق این گزارش ها گلکسی A۵۱ مجهز به نمایشگر ۶.۵ اینچی آمولد است. این دستگاه با اندروید۹ پای عرضه می شود. تخمین زده می شود یک باتری ۴ هزار میلی آمپری در آن نصب شده باشد. یک دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی هم در آن تعبیه شده است. سنسور اصلی دوربین پشتی هم ۴۸ مگاپیکسل است. همینطور سیستم دوربین های پشتی آن Lشکل است.
در این موبایل از تراشه Exynos۹۶۱۱ همراه ۴ گیگابایت RAM استفاده شده است. گزارش های پیشین حاکی از آن بود حافظه داخلی دستگاه در دو گزینه ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی عرضه می شود. نمایشگر A۵۱ احیانا یک بریدگی کوچک دارد و احیانا کیفیت HD+ خواهد داشت. همینطور A۵۱ مانند بقیه موبایل های سریA۵۰ دارای اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر است. این موبایل دارای پورت یو اس بی سی و یک جد هدفون ۳.۵ میلی متری است.

You may also like