به گزارش سئو بوی امکان دارد از سال آینده مشتریان مغازه های آمازون بتوانند با تکان دادن دست در مقابل یک دستگاه اسکنر، هزینه خرید خویش را واریز نمایند.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، بر اساس داده های انتشار یافته از جانب نیویورک پست، در سال ۲۰۱۷ میلادی، شرکت آمازون فروشگاه زنجیره ای خرده فروشی و عمده فروشی مواد غذایی “هول فودز مارکت”( Whole Foods Market) را بیشتر از ۱۳ میلیارد دلار خریداری کرد. این فروشگاه که در آستین، تگزاس قرار دارد، اغلب بر محصولات طبیعی و ارگانیک تمرکز دارد.
حال خبر رسیده که آمازون در حال توسعه فناوری دید کامپیوتری است که می تواند اندازه و شکل دست مشتریان را تشخیص دهد تا یک پرینت منحصر به فرد از دست آنها بسازد.
سپس این داده ها به اطلاعات بانکی مشتریان متصل می شود تا بدین سان مشتریان دست خویش را جلوی دستگاه اسکنر تکان دهند و در عرض کمتر از یک ثانیه خرید خویش را تکمیل کنند.
از مزایای منحصر به فرد استفاده از پرینت دست برای پرداخت هزینه خرید می توان به سرعت بی نظیر آن اشاره نمود. این در شرایطی است که پرداخت هزینه خرید با استفاده از تلفن همراه چند ثانیه طول می کشد.
علاوه بر آن، این سیستم به دستگاه دیگری نیاز ندارد و تنها نیازمند دست مشتری است.
البته باید گفت پیشرفت این فناوری به مغازه “هول فودز مارکت” بستگی دارد که آیا این مرکز قادر به اجرای سیستم و آموزش آسان آن به کارمندان خود است یا خیر؟You may also like