به گزارش سئو بوی کاربران گوشیهای هوشمند سامسونگ هم همچون سایر برندهای موبایل در تلاشند تا از قابلیت های جدید و منحصر بفرد اندروید ۱۰ بهره مند شوند.
به گزارش سئو بوی به نقل از ایسنا، با اینکه این روزها همه جا سخن از جدیدترین نسخه سیستم عامل محبوب موبایل، اندروید ۱۰ موسوم به Android Q است و گزارش های گوناگونی در مورد قابلیت و خصوصیت های آن به گوش می رسد، هنوز خیلی از گوشیهای هوشمند عرضه شده توسط شرکت های بزرگ تولیدکننده موبایل، آپدیت اندروید ۹ موسوم به Android Pie را دریافت نکرده اند و این شرکت ها تنها برای تعداد اندکی از گوشیهای خود به روزرسانی به جدیدترین نسخه اندروید را منتشر نموده اند.
طبق گزارش وب سایت تک رادار، اما حالا با گذشت نیمی از سال ۲۰۱۹ میلادی، به نظر می آید که خیلی از شرکت های تولیدکننده موبایل در تلاشند تا به منظور عقب نیفتادن از قافله سایر رقبای فعال در بازار، هرچه زودتر گوشیهای هوشمند جدید خویش را به جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید ۱۰ موسوم به اندروید Q به روزرسانی و آپدیت کنند.
همچون اولین گوشیهای هوشمند سامسونگ که آپدیت جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید موسوم به Android ۱۰ را دریافت می کنند، می توان به مدلهای زیر اشاره کرد:
۱. گلکسی نوت ۱۰ پلاس ۵G
۲. گلکسی نوت ۱۰
۳. گلکسی فولد
۴. گلکسی اس ۱۰ پلاس
۵. گلکسی اس ۱۰
۶. گلکسی اس ۱۰ ای
۷. گلکسی نوت ۹
۸. گلکسی اس ۹ پلاس
۹. گلکسی اس ۹You may also like