سئو بوی: فروش ویژه سیمکارت های دائمی همراه اول با ۴۰ درصد تخفیف از شروع تیرماه و به مدت سه ماه شروع شد.

به گزارش سئو بوی به نقل از مهر و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، فروش ویژه سیمکارت های دائمی با ۴۰ درصد تخفیف به قیمت ۱۰۰ هزار تومان از روز شنبه اول تیر ماه ۹۸ شروع شد و تا اختتام ۳۱ شهریور ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
متقاضیان می توانند با مراجعه به فروشگاه های همراه اول، سامانه گلچین و فروشگاه آنلاین اپراتور اول تلفن همراه، نسبت به خرید سیمکارت دائمی به قیمت ۱۰۰ هزار تومان اقدام نمایند.
در این طرح ویژه، مشترکان جدید می توانند با خرید سیمکارت دائمی ضمن بهره مندی از تخفیف قیمت سیمکارت، از بسته خوش آمد ۱۰۰۰ شامل ۱۰۰۰ پیامک، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه و اینترنت نامحدود به مدت یک هفته و تخفیف مکالمه به مدت ۹۰ روز بعد از اتمام این بسته استفاده کنند.
بدیهی است که این تخفیف ویژه شامل حال افرادی می شود که در بازه زمانی در نظر گرفته شده مبادرت به خرید و فعالسازی سیمکارت کنند.
این طرح شامل سیمکارت های دائمی طرح ۲۰، ثبت نام بروز (فروش آنلاین) و گلچین که به صورت نقدی خریداری شده، می شود.
گفتنی است، مشترکانی که قبل از این سیمکارت های طرح ۲۰ را به شکل اقساطی خریداری نموده اما هنوز تمامی وجه مورد نظر را پرداخت نکرده اند، می توانند مابقی وجه اقساط خودرا با بازگشت حضوری به دفاتر و فروشگاه های همراه اول با قیمت جدید (طرح ویژه) پرداخت کنند.


منبع:

You may also like